Historia ceny i opinie o Chanel Allure Sport Homme Cologne Woda Toaletowa 150 ml

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Chanel Allure Sport Homme Cologne Woda Toaletowa 150 ml był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 489.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 660.77.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 4 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 39.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 31.01.2024.

Cena Chanel Allure Sport Homme Cologne Woda Toaletowa 150 ml

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Chanel Allure Sport Homme Cologne Woda Toaletowa 150 ml. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Chanel Allure Sport Homme Cologne Woda Toaletowa 150 ml, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 489 (wykryta w dniu: 2023-01-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-28) wynosi 660.77. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Chanel Allure Sport Homme Cologne Woda Toaletowa 150 ml

Chanel Allure Sport Homme Cologne Woda Toaletowa 150 ml to wyjątkowy zapach stworzony przez Jacquesa Polge'a dla mężczyzny, który ceni sobie energię i naturalną zmysłowość. Jego kompozycja łączy w sobie świeżość cytrusów z Sycylii i Kalabrii, orzeźwiającą bergamotkę, grejpfrut, nuty białego piżma, przyprawy i drzewo cedrowe, tworząc eksplozję energii i elegancji. Doskonały na aktywny dzień, zapewnia poczucie świeżości i dobrego samopoczucia. Flakon o prostej formie z chromowanym korkiem podkreśla prestiż marki Chanel.

Gdzie kupić Chanel Allure Sport Homme Cologne Woda Toaletowa 150 ml

Według naszych danych Chanel Allure Sport Homme Cologne Woda Toaletowa 150 ml można znaleźć w minimum 4 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Chanel Allure Sport Homme Cologne Woda Toaletowa 150 ml za kwotę 660.77 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 66.08 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Chanel Allure Sport Homme Cologne Woda Toaletowa 150 ml Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Chanel Allure Sport Homme Cologne Woda Toaletowa 150 ml, to w serwisie Ceneo znajdziesz 39 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Chanel Allure Sport Homme Cologne Woda Toaletowa 150 ml w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Chopin Woda Perfumowana Op.9 100 ml.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Chanel Allure Sport Homme Cologne Woda Toaletowa 150 ml?

Najtaniej Chanel Allure Sport Homme Cologne Woda Toaletowa 150 ml można było kupić za 489 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-01-11.

🏷️ Jaka jest cena Chanel Allure Sport Homme Cologne Woda Toaletowa 150 ml aktualnie?

Aktualna cena Chanel Allure Sport Homme Cologne Woda Toaletowa 150 ml wynosi 660.77 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-28.

🗣️️ Jakie są opinie o Chanel Allure Sport Homme Cologne Woda Toaletowa 150 ml?

Według serwisu Ceneo, Chanel Allure Sport Homme Cologne Woda Toaletowa 150 ml posiada 39 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Escentric Molecules Molecule 01 + Iris 100Ml Woda Toaletowa.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.