Historia ceny i opinie o Carolina Herrera Good Girl Blush Woda Perfumowana 30 ml

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Carolina Herrera Good Girl Blush Woda Perfumowana 30 ml był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 216.75.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 315.27.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 7 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 42.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 31.01.2024.

Cena Carolina Herrera Good Girl Blush Woda Perfumowana 30 ml

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Carolina Herrera Good Girl Blush Woda Perfumowana 30 ml. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Carolina Herrera Good Girl Blush Woda Perfumowana 30 ml, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 216.75 (wykryta w dniu: 2023-06-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-28) wynosi 315.27. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Carolina Herrera Good Girl Blush Woda Perfumowana 30 ml

Carolina Herrera Good Girl Blush to woda perfumowana 30 ml, która łączy w sobie zapach piwonii, ylang-ylang i liścia mandarynki. Jest to odważna kompozycja zapachowa, która łączy w sobie kontrasty i zapewnia unikatowe pudrowe odzwierciedlenie kwiatowej kobiecości. W nucie głowy znajdują się bergamotka i mandarynka, a w nucie serca ylang ylang, piwonia i olejek różany z upcyklingu. Baza składa się z wanilii i bobu tonka. Składniki zapachu zostały pozyskane w sposób zrównoważony, tworząc ekscytujące porozumienie między pastelowym romantyzmem a zmysłową energią. Jest to wyjątkowy produkt dla kobiet ceniących sobie oryginalność i kobiecość.

Gdzie kupić Carolina Herrera Good Girl Blush Woda Perfumowana 30 ml

Według naszych danych Carolina Herrera Good Girl Blush Woda Perfumowana 30 ml można znaleźć w minimum 7 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Carolina Herrera Good Girl Blush Woda Perfumowana 30 ml za kwotę 315.27 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 31.53 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Carolina Herrera Good Girl Blush Woda Perfumowana 30 ml Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Carolina Herrera Good Girl Blush Woda Perfumowana 30 ml, to w serwisie Ceneo znajdziesz 42 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 5.0 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Carolina Herrera Good Girl Blush Woda Perfumowana 30 ml w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Apple iPhone 7 Plus 128GB Czarny.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Carolina Herrera Good Girl Blush Woda Perfumowana 30 ml?

Najtaniej Carolina Herrera Good Girl Blush Woda Perfumowana 30 ml można było kupić za 216.75 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-06-16.

🏷️ Jaka jest cena Carolina Herrera Good Girl Blush Woda Perfumowana 30 ml aktualnie?

Aktualna cena Carolina Herrera Good Girl Blush Woda Perfumowana 30 ml wynosi 315.27 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-28.

🗣️️ Jakie są opinie o Carolina Herrera Good Girl Blush Woda Perfumowana 30 ml?

Według serwisu Ceneo, Carolina Herrera Good Girl Blush Woda Perfumowana 30 ml posiada 42 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Zobacz także historia ceny Samsung Galaxy A32 5G SM-A326 4/64GB Fioletowy.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.