Historia ceny i opinie o Calvin Klein Euphoria Woman Woda Perfumowana 30 ml

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Calvin Klein Euphoria Woman Woda Perfumowana 30 ml był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 26.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 104.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 12 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 12297.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 9.02.2024.

Cena Calvin Klein Euphoria Woman Woda Perfumowana 30 ml

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Calvin Klein Euphoria Woman Woda Perfumowana 30 ml. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Calvin Klein Euphoria Woman Woda Perfumowana 30 ml, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 26 (wykryta w dniu: 2023-03-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-09) wynosi 104. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Calvin Klein Euphoria Woman Woda Perfumowana 30 ml

Calvin Klein Euphoria Woman Woda Perfumowana 30ml to zmysłowy i uwodzicielski zapach dla kobiet, który otwiera się egzotycznymi nutami granatu i kaki wzbogaconymi zielonymi akordami. W sercu kompozycji znajduje się zmysłowa mieszanka kwiatu lotosa, champaca i czarnej orchidei, a całość uzupełnia czarny fiołek, ambra i piżmo. Stworzony w 2005 roku, zapach ten jest idealny dla pewnych siebie i eleganckich kobiet, które dążą do wolności i przełamywania granic. Lista składników zawiera m.in. alkohol denat., wodę, akrylaty, różne substancje zapachowe oraz barwniki. Zapach Euphoria od Calvin Klein to niezapomniane doznania zapachowe, które uwolnią twoje marzenia.

Gdzie kupić Calvin Klein Euphoria Woman Woda Perfumowana 30 ml

Według naszych danych Calvin Klein Euphoria Woman Woda Perfumowana 30 ml można znaleźć w minimum 12 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Calvin Klein Euphoria Woman Woda Perfumowana 30 ml za kwotę 104 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 10.40 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Calvin Klein Euphoria Woman Woda Perfumowana 30 ml Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Calvin Klein Euphoria Woman Woda Perfumowana 30 ml, to w serwisie Ceneo znajdziesz 12297 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Calvin Klein Euphoria Woman Woda Perfumowana 30 ml w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Paco Rabbane Paco Woda Toaletowa 100ml.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Calvin Klein Euphoria Woman Woda Perfumowana 30 ml?

Najtaniej Calvin Klein Euphoria Woman Woda Perfumowana 30 ml można było kupić za 26 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-03-01.

🏷️ Jaka jest cena Calvin Klein Euphoria Woman Woda Perfumowana 30 ml aktualnie?

Aktualna cena Calvin Klein Euphoria Woman Woda Perfumowana 30 ml wynosi 104 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-09.

🗣️️ Jakie są opinie o Calvin Klein Euphoria Woman Woda Perfumowana 30 ml?

Według serwisu Ceneo, Calvin Klein Euphoria Woman Woda Perfumowana 30 ml posiada 12297 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Karl Lagerfeld Pour Homme Woda Toaletowa 100 ml.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.