Historia ceny i opinie o Calvin Klein Euphoria Woda Perfumowana 100 ml

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Calvin Klein Euphoria Woda Perfumowana 100 ml był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 54.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 164.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 37 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 12293.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 28.01.2024.

Cena Calvin Klein Euphoria Woda Perfumowana 100 ml

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Calvin Klein Euphoria Woda Perfumowana 100 ml. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Calvin Klein Euphoria Woda Perfumowana 100 ml, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 54.99 (wykryta w dniu: 2023-05-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-27) wynosi 164. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Calvin Klein Euphoria Woda Perfumowana 100 ml

Calvin Klein Euphoria Woman Woda Perfumowana 100 ml to zapach dla pewnych siebie kobiet, pragnących wolności i elegancji. Stworzony na bazie orientalnych aromatów, łączy w sobie nuty granatu, kaki, czarnej orchidei oraz lotosu tworząc niezwykle zmysłowe i świeże kompozycje. Dodatek bursztynu, piżma i fiołka zapewnia pewność siebie, a kremowy akord śmietany otula ciało. Flakon, zaprojektowany przez Fabiena Baro, odzwierciedla piękno kwitnącej orchidei. Zapach jest idealny dla kobiet, które chcą poczuć euforyczny przypływ energii i pasji. Skład zawiera m.in. alkohol denat., wodę czy hydrolyzowane jojoba esters.

Gdzie kupić Calvin Klein Euphoria Woda Perfumowana 100 ml

Według naszych danych Calvin Klein Euphoria Woda Perfumowana 100 ml można znaleźć w minimum 37 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Calvin Klein Euphoria Woda Perfumowana 100 ml za kwotę 164 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 16.40 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Calvin Klein Euphoria Woda Perfumowana 100 ml Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Calvin Klein Euphoria Woda Perfumowana 100 ml, to w serwisie Ceneo znajdziesz 12293 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Calvin Klein Euphoria Woda Perfumowana 100 ml w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Hugo Boss Boss Bottled Perfumy 100 ml.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Calvin Klein Euphoria Woda Perfumowana 100 ml?

Najtaniej Calvin Klein Euphoria Woda Perfumowana 100 ml można było kupić za 54.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-05-11.

🏷️ Jaka jest cena Calvin Klein Euphoria Woda Perfumowana 100 ml aktualnie?

Aktualna cena Calvin Klein Euphoria Woda Perfumowana 100 ml wynosi 164 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-27.

🗣️️ Jakie są opinie o Calvin Klein Euphoria Woda Perfumowana 100 ml?

Według serwisu Ceneo, Calvin Klein Euphoria Woda Perfumowana 100 ml posiada 12293 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Pralka Whirlpool FFL 6038 B PL.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.