Historia ceny i opinie o Calvin Klein Ck In2U Woman Woda Toaletowa 150 ml

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Calvin Klein Ck In2U Woman Woda Toaletowa 150 ml był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 84.85.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 87.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 45 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 5222.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 28.01.2024.

Cena Calvin Klein Ck In2U Woman Woda Toaletowa 150 ml

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Calvin Klein Ck In2U Woman Woda Toaletowa 150 ml. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Calvin Klein Ck In2U Woman Woda Toaletowa 150 ml, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 84.85 (wykryta w dniu: 2023-11-22). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-24) wynosi 87. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Calvin Klein Ck In2U Woman Woda Toaletowa 150 ml

Calvin Klein Ck In2U Woman Woda Toaletowa 150 ml to delikatnie słodki zapach skierowany do młodego pokolenia, który zdobył ogromną popularność od momentu wprowadzenia na rynek w 2007 roku. Flakon o interesującym designie kryje w sobie kompozycję nut kwiatowych i drzewnych, w tym bergamotkę, grejpfrut, orchideę i wanilię, które tworzą orzeźwiającą i przyjemną woń. Wyjątkowość tego zapachu podkreśla jego uniwersalność - jest przeznaczony dla kobiet, które żyją chwilą, nie planują i cieszą się spontanicznymi decyzjami. Nuty zapachowe obejmują sycylijską bergamotę, różowy grejpfrut, liście czerwonej porzeczki, orchideę miodową, biały kaktus, drewno czerwonego cedru, ambra i suflet waniliowy, a składniki takie jak alkohol denat., woda i parfum gwarantują trwałość i intensywność zapachu.

Gdzie kupić Calvin Klein Ck In2U Woman Woda Toaletowa 150 ml

Według naszych danych Calvin Klein Ck In2U Woman Woda Toaletowa 150 ml można znaleźć w minimum 45 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Calvin Klein Ck In2U Woman Woda Toaletowa 150 ml za kwotę 87 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 8.70 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Calvin Klein Ck In2U Woman Woda Toaletowa 150 ml Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Calvin Klein Ck In2U Woman Woda Toaletowa 150 ml, to w serwisie Ceneo znajdziesz 5222 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Calvin Klein Ck In2U Woman Woda Toaletowa 150 ml w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Lenovo Tab P11 (2nd Gen) TB350FU 11,5" 6/128GB (ZABF0355PL).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Calvin Klein Ck In2U Woman Woda Toaletowa 150 ml?

Najtaniej Calvin Klein Ck In2U Woman Woda Toaletowa 150 ml można było kupić za 84.85 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-22.

🏷️ Jaka jest cena Calvin Klein Ck In2U Woman Woda Toaletowa 150 ml aktualnie?

Aktualna cena Calvin Klein Ck In2U Woman Woda Toaletowa 150 ml wynosi 87 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-24.

🗣️️ Jakie są opinie o Calvin Klein Ck In2U Woman Woda Toaletowa 150 ml?

Według serwisu Ceneo, Calvin Klein Ck In2U Woman Woda Toaletowa 150 ml posiada 5222 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Chanel Chance Woda Perfumowana 100 ml.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.