Historia ceny i opinie o Calvin Klein Beauty Woda Perfumowana 100 ml

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Calvin Klein Beauty Woda Perfumowana 100 ml był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 94.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 98.5.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 24 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 194.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 1.02.2024.

Cena Calvin Klein Beauty Woda Perfumowana 100 ml

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Calvin Klein Beauty Woda Perfumowana 100 ml. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Calvin Klein Beauty Woda Perfumowana 100 ml, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 94.99 (wykryta w dniu: 2023-05-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-01) wynosi 98.5. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Calvin Klein Beauty Woda Perfumowana 100 ml

Calvin Klein Beauty Woda Perfumowana 100 ml to zapach dla kobiet, które cenią sobie elegancję i zmysłowość. Inspiracją dla tego zapachu były kalie, kwiaty symbolizujące piękno i harmonię. Woda perfumowana otula aromatem nasion ambrette, przechodzi w wyrazisty zapach różowego pieprzu, a następnie łagodzi się świeżą wonią zielonej konwalii. Serce zapachu to kalia w towarzystwie magnolii i jaśminu, zaś nutą podstawy są drzewo cedrowe i kadzidło. Buteleczka zaprojektowana została tak, aby odzwierciedlała kobiece kształty, a metalowy pierścień symbolizuje siłę i pewność siebie. Produkt jest wyjątkowy dzięki swej luksusowej i mocnej kompozycji, która jednocześnie jest delikatna i subtelna.

Gdzie kupić Calvin Klein Beauty Woda Perfumowana 100 ml

Według naszych danych Calvin Klein Beauty Woda Perfumowana 100 ml można znaleźć w minimum 24 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Calvin Klein Beauty Woda Perfumowana 100 ml za kwotę 98.5 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 9.85 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Calvin Klein Beauty Woda Perfumowana 100 ml Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Calvin Klein Beauty Woda Perfumowana 100 ml, to w serwisie Ceneo znajdziesz 194 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Calvin Klein Beauty Woda Perfumowana 100 ml w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Versace Bright Crystal Woman dezodorant 50ml spray.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Calvin Klein Beauty Woda Perfumowana 100 ml?

Najtaniej Calvin Klein Beauty Woda Perfumowana 100 ml można było kupić za 94.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-05-16.

🏷️ Jaka jest cena Calvin Klein Beauty Woda Perfumowana 100 ml aktualnie?

Aktualna cena Calvin Klein Beauty Woda Perfumowana 100 ml wynosi 98.5 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-01.

🗣️️ Jakie są opinie o Calvin Klein Beauty Woda Perfumowana 100 ml?

Według serwisu Ceneo, Calvin Klein Beauty Woda Perfumowana 100 ml posiada 194 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Aigner In Leather Man Woda Toaletowa 75 ml.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.