Historia ceny i opinie o Calmean Nemo 2 Czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Calmean Nemo 2 Czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 170.05 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 189 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 4 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 34opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.1 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5/22/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Calmean Nemo 2 Czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Calmean Nemo 2 Czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Calmean Nemo 2 Czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 170.05 zł (wykryta w dniu: 2023-05-21). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-05-22) wynosi 189 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Calmean Nemo 2 Czarny

Według naszych danych Calmean Nemo 2 Czarny można znaleźć w minimum 4 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Calmean Nemo 2 Czarny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Calmean Nemo 2 Czarny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 34 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.1 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Calmean Nemo 2 Czarny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Suunto 9 Peak Pro Titanium Slate.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Calmean Nemo 2 Czarny?

Najtaniej Calmean Nemo 2 Czarny można było kupić za 170.05 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-05-21.

🏷️ Jaka jest cena Calmean Nemo 2 Czarny aktualnie?

Aktualna cena Calmean Nemo 2 Czarny wynosi 189 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-05-22.

🗣️️ Jakie są opinie o Calmean Nemo 2 Czarny?

Według serwisu Ceneo, Calmean Nemo 2 Czarny posiada 34 opinii, a średnia ocen wynosi 4.1/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.