Historia ceny i opinie o Bottega Veneta Woda Perfumowana 75ml

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Bottega Veneta Woda Perfumowana 75ml był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 329.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 524.98.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 4 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 673.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 9.02.2024.

Cena Bottega Veneta Woda Perfumowana 75ml

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Bottega Veneta Woda Perfumowana 75ml. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Bottega Veneta Woda Perfumowana 75ml, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 329 (wykryta w dniu: 2023-10-14). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-09) wynosi 524.98. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Bottega Veneta Woda Perfumowana 75ml

Bottega Veneta Woda Perfumowana 75ml to zapach skórzano-kwiatowy o ponadczasowym charakterze, inspirowany starym domem we włoskim rejonie Veneto. Jego nuty zapachowe to bergamotka, jaśmin, mech dębowy, paczula i pieprz, tworzące wrażenie luksusu i elegancji. Flakon wykonany z gładkiego szkła Murano z motywem intrecciato na spodzie dodaje produktowi wyjątkowości. Zapach jest opisywany jako "niewidzialny, prywatny luksus" i został stworzony z mistrzowską precyzją, łącząc w sobie elementy krajobrazu weneckiego przedmieścia z subtelnym bogactwem skóry.

Gdzie kupić Bottega Veneta Woda Perfumowana 75ml

Według naszych danych Bottega Veneta Woda Perfumowana 75ml można znaleźć w minimum 4 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Bottega Veneta Woda Perfumowana 75ml za kwotę 524.98 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 52.50 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Bottega Veneta Woda Perfumowana 75ml Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Bottega Veneta Woda Perfumowana 75ml, to w serwisie Ceneo znajdziesz 673 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Bottega Veneta Woda Perfumowana 75ml w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Burberry Hero Woda Perfumowana 100 ml.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Bottega Veneta Woda Perfumowana 75ml?

Najtaniej Bottega Veneta Woda Perfumowana 75ml można było kupić za 329 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-10-14.

🏷️ Jaka jest cena Bottega Veneta Woda Perfumowana 75ml aktualnie?

Aktualna cena Bottega Veneta Woda Perfumowana 75ml wynosi 524.98 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-09.

🗣️️ Jakie są opinie o Bottega Veneta Woda Perfumowana 75ml?

Według serwisu Ceneo, Bottega Veneta Woda Perfumowana 75ml posiada 673 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Givenchy Gentleman Reserve Privee Woda Perfumowana 100 ml.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.