Historia ceny i opinie o Bose Soundbar 700 biały

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Bose Soundbar 700 biały był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 2699.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 2999.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 2 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 10.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 22.01.2024.

Cena Bose Soundbar 700 biały

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Bose Soundbar 700 biały. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Bose Soundbar 700 biały, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 2699 (wykryta w dniu: 2023-10-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-22) wynosi 2999. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Bose Soundbar 700 biały

Według naszych danych Bose Soundbar 700 biały można znaleźć w minimum 2 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Bose Soundbar 700 biały za kwotę 2999 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 299.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Bose Soundbar 700 biały Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Bose Soundbar 700 biały, to w serwisie Ceneo znajdziesz 10 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.0 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Bose Soundbar 700 biały w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Sharp HT-SB147 czarny.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Bose Soundbar 700 biały?

Najtaniej Bose Soundbar 700 biały można było kupić za 2699 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-10-01.

🏷️ Jaka jest cena Bose Soundbar 700 biały aktualnie?

Aktualna cena Bose Soundbar 700 biały wynosi 2999 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-22.

🗣️️ Jakie są opinie o Bose Soundbar 700 biały?

Według serwisu Ceneo, Bose Soundbar 700 biały posiada 10 opinii, a średnia ocen wynosi 4.0/5.

Zobacz także historia ceny DENON HEOS HOME CINEMA czarny.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.