Historia ceny i opinie o Bosch BHN16L

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Bosch BHN16L był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 299.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 337.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 8 sklepach.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.02.2024.

Cena Bosch BHN16L

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Bosch BHN16L. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Bosch BHN16L, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 299 (wykryta w dniu: 2023-11-28). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-27) wynosi 337. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Bosch BHN16L

Według naszych danych Bosch BHN16L można znaleźć w minimum 8 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Bosch BHN16L za kwotę 337 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 33.70 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Bosch BHN16L Opinie

Sprawdź również historia ceny Odkurzacz Bosch BBS611MAT.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Bosch BHN16L?

Najtaniej Bosch BHN16L można było kupić za 299 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-28.

🏷️ Jaka jest cena Bosch BHN16L aktualnie?

Aktualna cena Bosch BHN16L wynosi 337 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-27.

🗣️️ Jakie są opinie o Bosch BHN16L?

Według serwisu Ceneo, Bosch BHN16L posiada 0 opinii, a średnia ocen wynosi /5.

Zobacz także historia ceny Odkurzacz Karcher WD 3 S V-17/4/20 1.628-135.0.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.