Historia ceny i opinie o Borofone Smartwatch BD1 Sports Jasnoróżowy

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Borofone Smartwatch BD1 Sports Jasnoróżowy był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 226.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 280.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 1 sklepach.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 11.01.2024.

Cena Borofone Smartwatch BD1 Sports Jasnoróżowy

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Borofone Smartwatch BD1 Sports Jasnoróżowy. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Borofone Smartwatch BD1 Sports Jasnoróżowy, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 226.99 (wykryta w dniu: 2023-09-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-11) wynosi 280.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Borofone Smartwatch BD1 Sports Jasnoróżowy

Według naszych danych Borofone Smartwatch BD1 Sports Jasnoróżowy można znaleźć w minimum 1 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Borofone Smartwatch BD1 Sports Jasnoróżowy za kwotę 280.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 28.10 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Borofone Smartwatch BD1 Sports Jasnoróżowy Opinie

Sprawdź również historia ceny Marea B57007/3 Czerwony.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Borofone Smartwatch BD1 Sports Jasnoróżowy?

Najtaniej Borofone Smartwatch BD1 Sports Jasnoróżowy można było kupić za 226.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-09-26.

🏷️ Jaka jest cena Borofone Smartwatch BD1 Sports Jasnoróżowy aktualnie?

Aktualna cena Borofone Smartwatch BD1 Sports Jasnoróżowy wynosi 280.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-11.

🗣️️ Jakie są opinie o Borofone Smartwatch BD1 Sports Jasnoróżowy?

Według serwisu Ceneo, Borofone Smartwatch BD1 Sports Jasnoróżowy posiada 0 opinii, a średnia ocen wynosi /5.

Zobacz także historia ceny Bakeeley T1S Czerwony.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.