Historia ceny i opinie o Bomann KSW 446 CB biały

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Bomann KSW 446 CB biały był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 52.27.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 57.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 4 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 7.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 11/20/2023.

Cena Bomann KSW 446 CB biały

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Bomann KSW 446 CB biały. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Bomann KSW 446 CB biały, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 52.27 (wykryta w dniu: 2023-11-08). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-11-20) wynosi 57. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Bomann KSW 446 CB biały

Według naszych danych Bomann KSW 446 CB biały można znaleźć w minimum 4 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Bomann KSW 446 CB biały za kwotę 57 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 5.70 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Bomann KSW 446 CB biały Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Bomann KSW 446 CB biały, to w serwisie Ceneo znajdziesz 7 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Bomann KSW 446 CB biały w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Pralka Electrolux EW7TN3372SP.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Bomann KSW 446 CB biały?

Najtaniej Bomann KSW 446 CB biały można było kupić za 52.27 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-08.

🏷️ Jaka jest cena Bomann KSW 446 CB biały aktualnie?

Aktualna cena Bomann KSW 446 CB biały wynosi 57 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-11-20.

🗣️️ Jakie są opinie o Bomann KSW 446 CB biały?

Według serwisu Ceneo, Bomann KSW 446 CB biały posiada 7 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Suszarka do włosów PHILIPS MoistureProtect HP8280/00.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.