Historia ceny i opinie o BLOW KidsTAB dla dzieci 2 Mpix 2 GB Różowy

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt BLOW KidsTAB dla dzieci 2 Mpix 2 GB Różowy był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 272.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 279.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 15 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 22.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.2 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 28.01.2024.

Cena BLOW KidsTAB dla dzieci 2 Mpix 2 GB Różowy

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu BLOW KidsTAB dla dzieci 2 Mpix 2 GB Różowy. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena BLOW KidsTAB dla dzieci 2 Mpix 2 GB Różowy, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 272.99 (wykryta w dniu: 2023-10-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-22) wynosi 279. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

BLOW KidsTAB dla dzieci 2 Mpix 2 GB Różowy

BLOW KidsTAB dla dzieci 2 Mpix 2 GB Różowy to tablet o 7 calowym ekranie o rozdzielczości 1024x600, działający na systemie Android z 2GB RAM i 16GB pamięci wewnętrznej. Posiada czterordzeniowy procesor oraz łączność Wi-Fi, co pozwala na szybkie działanie i dostęp do miliona aplikacji takich jak Netflix, Youtube czy Facebook. Stworzony z myślą o najmłodszych, posiada trwałą obudowę i solidne etui, a także układ przycisków, kamerek i gniazd rozszerzeń dostosowany do wygodnego korzystania przez dzieci. System umożliwia rozbudowę i dostosowanie tabletu do indywidualnych potrzeb, z możliwością kontroli rodzicielskiej. Urządzenie umożliwia zainstalowanie aplikacji do czuwania nad bezpieczeństwem dziecka w sieci, dając rodzicom zdalną kontrolę nad korzystaniem z KidsTABa.

Gdzie kupić BLOW KidsTAB dla dzieci 2 Mpix 2 GB Różowy

Według naszych danych BLOW KidsTAB dla dzieci 2 Mpix 2 GB Różowy można znaleźć w minimum 15 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując BLOW KidsTAB dla dzieci 2 Mpix 2 GB Różowy za kwotę 279 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 27.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

BLOW KidsTAB dla dzieci 2 Mpix 2 GB Różowy Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o BLOW KidsTAB dla dzieci 2 Mpix 2 GB Różowy, to w serwisie Ceneo znajdziesz 22 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.2 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o BLOW KidsTAB dla dzieci 2 Mpix 2 GB Różowy w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny APPLE iPad Air 10.9" 5 gen. 256 GB 5G Wi-Fi Gwiezdna szarość (MM713FDA).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena BLOW KidsTAB dla dzieci 2 Mpix 2 GB Różowy?

Najtaniej BLOW KidsTAB dla dzieci 2 Mpix 2 GB Różowy można było kupić za 272.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-10-06.

🏷️ Jaka jest cena BLOW KidsTAB dla dzieci 2 Mpix 2 GB Różowy aktualnie?

Aktualna cena BLOW KidsTAB dla dzieci 2 Mpix 2 GB Różowy wynosi 279 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-22.

🗣️️ Jakie są opinie o BLOW KidsTAB dla dzieci 2 Mpix 2 GB Różowy?

Według serwisu Ceneo, BLOW KidsTAB dla dzieci 2 Mpix 2 GB Różowy posiada 22 opinii, a średnia ocen wynosi 4.2/5.

Zobacz także historia ceny Apple iPad Pro 11.0 256GB 5G Space Grey (MNYE3KNA).

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.