Historia ceny i opinie o Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Pacto Iconsole+

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Pacto Iconsole+ był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1559.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1899.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 4 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 44.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 3.02.2024.

Cena Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Pacto Iconsole+

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Pacto Iconsole+. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Pacto Iconsole+, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1559 (wykryta w dniu: 2023-11-13). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-03) wynosi 1899. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Pacto Iconsole+

Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Pacto Iconsole+ to kompaktowe i multimedialne urządzenie fitness, które idealnie sprawdzi się w domowym użytkowaniu. Przeznaczone dla osób o wadze do 130 kg, osiąga prędkość maksymalną 12 km/h, co pozwala na różnorodne formy treningu, od marszu po intensywny bieg. Wyposażona w silnik o mocy 2,5 HP stałej i 4 HP szczytowej, charakteryzuje się płynną pracą i bezawaryjnością. Posiada duży dotykowy ekran komputera, który wyświetla czas ćwiczeń, dystans, spalone kalorie, prędkość i puls, a także półkę na urządzenia mobilne oraz port USB. Głośniki umożliwiają słuchanie muzyki w trakcie treningu, a przyciski na poręczach ułatwiają zarządzanie prędkością i włączanie sprzętu.

Gdzie kupić Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Pacto Iconsole+

Według naszych danych Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Pacto Iconsole+ można znaleźć w minimum 4 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Pacto Iconsole+ za kwotę 1899 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 189.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Pacto Iconsole+ Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Pacto Iconsole+, to w serwisie Ceneo znajdziesz 44 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Pacto Iconsole+ w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny iPhone 13 Pro 128GB MLVK3PM/A Złoty.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Pacto Iconsole+?

Najtaniej Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Pacto Iconsole+ można było kupić za 1559 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-13.

🏷️ Jaka jest cena Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Pacto Iconsole+ aktualnie?

Aktualna cena Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Pacto Iconsole+ wynosi 1899 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-03.

🗣️️ Jakie są opinie o Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Pacto Iconsole+?

Według serwisu Ceneo, Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Pacto Iconsole+ posiada 44 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Jogger.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.