Historia ceny i opinie o Beurer MG 150

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Beurer MG 150 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 223.09.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 269.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 7 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 80.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 16.02.2024.

Cena Beurer MG 150

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Beurer MG 150. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Beurer MG 150, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 223.09 (wykryta w dniu: 2023-12-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-12) wynosi 269.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Beurer MG 150

Beurer MG 150 to masażer o mocy 60 W, który oferuje odprężający masaż karku i ramion oraz jest wyposażony w 2 głowice oferujące masaż ostukujący. Urządzenie posiada 6 programów masażu oraz 3 poziomy intensywności, umożliwiające dostosowanie zabiegu do indywidualnych potrzeb. Masażer został zaprojektowany do stosowania w trudno dostępnych miejscach, a jego powierzchnia wykonana z łatwo zmywalnej imitacji skóry ułatwia utrzymanie higieny. Panel sterowania oraz praktyczne uchwyty dołączone do masażera pozwalają na obsługę bez użycia rąk, a funkcja automatycznego wyłączania minimalizuje ryzyko przegrzania się urządzenia. Beurer MG 150 zasilany jest bateryjnie, co sprawia, że jest praktyczny i mobilny.

Gdzie kupić Beurer MG 150

Według naszych danych Beurer MG 150 można znaleźć w minimum 7 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Beurer MG 150 za kwotę 269.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 27.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Beurer MG 150 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Beurer MG 150, to w serwisie Ceneo znajdziesz 80 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Beurer MG 150 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Medisana Nakładka masująca na fotel Shiatsu 88970.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Beurer MG 150?

Najtaniej Beurer MG 150 można było kupić za 223.09 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-26.

🏷️ Jaka jest cena Beurer MG 150 aktualnie?

Aktualna cena Beurer MG 150 wynosi 269.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-12.

🗣️️ Jakie są opinie o Beurer MG 150?

Według serwisu Ceneo, Beurer MG 150 posiada 80 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny MEDISANA BBS 88389 BIAŁY.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.