Historia ceny i opinie o Beurer Masażer Mg16 Czerwony

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Beurer Masażer Mg16 Czerwony był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 43.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 51.96.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 11 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 12.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 11.01.2024.

Cena Beurer Masażer Mg16 Czerwony

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Beurer Masażer Mg16 Czerwony. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Beurer Masażer Mg16 Czerwony, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 43 (wykryta w dniu: 2023-11-22). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-11) wynosi 51.96. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Beurer Masażer Mg16 Czerwony

Według naszych danych Beurer Masażer Mg16 Czerwony można znaleźć w minimum 11 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Beurer Masażer Mg16 Czerwony za kwotę 51.96 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 5.20 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Beurer Masażer Mg16 Czerwony Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Beurer Masażer Mg16 Czerwony, to w serwisie Ceneo znajdziesz 12 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Beurer Masażer Mg16 Czerwony w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Medivon Aqua Pro.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Beurer Masażer Mg16 Czerwony?

Najtaniej Beurer Masażer Mg16 Czerwony można było kupić za 43 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-22.

🏷️ Jaka jest cena Beurer Masażer Mg16 Czerwony aktualnie?

Aktualna cena Beurer Masażer Mg16 Czerwony wynosi 51.96 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-11.

🗣️️ Jakie są opinie o Beurer Masażer Mg16 Czerwony?

Według serwisu Ceneo, Beurer Masażer Mg16 Czerwony posiada 12 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny BEURER MG 185.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.