Historia ceny i opinie o Beurer FC52 Laguna

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Beurer FC52 Laguna był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 86.61.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 129.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 4 sklepach.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 8.01.2024.

Cena Beurer FC52 Laguna

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Beurer FC52 Laguna. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Beurer FC52 Laguna, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 86.61 (wykryta w dniu: 2023-11-27). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-08) wynosi 129.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Beurer FC52 Laguna

Według naszych danych Beurer FC52 Laguna można znaleźć w minimum 4 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Beurer FC52 Laguna za kwotę 129.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 13.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Beurer FC52 Laguna Opinie

Sprawdź również historia ceny Geske GK000002GY01.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Beurer FC52 Laguna?

Najtaniej Beurer FC52 Laguna można było kupić za 86.61 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-27.

🏷️ Jaka jest cena Beurer FC52 Laguna aktualnie?

Aktualna cena Beurer FC52 Laguna wynosi 129.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-08.

🗣️️ Jakie są opinie o Beurer FC52 Laguna?

Według serwisu Ceneo, Beurer FC52 Laguna posiada 0 opinii, a średnia ocen wynosi /5.

Zobacz także historia ceny Verk Group 24300.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.