Historia ceny i opinie o Behringer Xr18 Mikser Cyfrowy

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Behringer Xr18 Mikser Cyfrowy był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 2842.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 2909.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 7 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 20.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 16.02.2024.

Cena Behringer Xr18 Mikser Cyfrowy

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Behringer Xr18 Mikser Cyfrowy. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Behringer Xr18 Mikser Cyfrowy, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 2842.99 (wykryta w dniu: 2024-01-15). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-12) wynosi 2909. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Behringer Xr18 Mikser Cyfrowy

Behringer XR18 to przenośny mikser cyfrowy w formie stagebox z wbudowanym routerem Wi-fi, przeznaczony do sterowania przez tablety iPad lub Android, idealny dla występów live w mniejszych pomieszczeniach lub dla zespołów obsługujących własne występy. Posiada 16 przedwzmacniaczy mikrofonowych MIDAS, 18 kanałów wejściowych, interfejs USB 18x18 do rejestracji materiału, zaawansowany procesor DSP, efekty, korektor i umożliwia pracę bez zewnętrznych routerów. Wyposażony w rewolucyjny algorytm automatycznego miksowania i wirtualny rack efektowy z symulacjami urządzeń Lexicon, EMT i QUANTEC, a także 100-pasmowy analizator widma dla wszystkich kanałów i szyn bus.

Gdzie kupić Behringer Xr18 Mikser Cyfrowy

Według naszych danych Behringer Xr18 Mikser Cyfrowy można znaleźć w minimum 7 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Behringer Xr18 Mikser Cyfrowy za kwotę 2909 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 290.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Behringer Xr18 Mikser Cyfrowy Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Behringer Xr18 Mikser Cyfrowy, to w serwisie Ceneo znajdziesz 20 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Behringer Xr18 Mikser Cyfrowy w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Mackie MIX 8.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Behringer Xr18 Mikser Cyfrowy?

Najtaniej Behringer Xr18 Mikser Cyfrowy można było kupić za 2842.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-15.

🏷️ Jaka jest cena Behringer Xr18 Mikser Cyfrowy aktualnie?

Aktualna cena Behringer Xr18 Mikser Cyfrowy wynosi 2909 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-12.

🗣️️ Jakie są opinie o Behringer Xr18 Mikser Cyfrowy?

Według serwisu Ceneo, Behringer Xr18 Mikser Cyfrowy posiada 20 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Zoom L-20 Livetrak.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.