Historia ceny i opinie o Behringer Xenyx X1222 USB

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Behringer Xenyx X1222 USB był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1025.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1216.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 7 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 26.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 16.02.2024.

Cena Behringer Xenyx X1222 USB

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Behringer Xenyx X1222 USB. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Behringer Xenyx X1222 USB, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1025 (wykryta w dniu: 2023-09-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-12) wynosi 1216. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Behringer Xenyx X1222 USB

Behringer Xenyx X1222 USB to 16-kanałowy mikser analogowy wyposażony w 4 nowoczesne przedwzmacniacze mikrofonowe Xenyx z zasilaniem phantom, 4 studyjnej jakości kompresory z regulacją i pełną funkcjonalnością oraz klasyczną 3-pasmową "brytyjską" korekcję dźwięku. Posiada 24-bitowy procesor efektów z 16 edytowalnymi presetami, w tym m.in. pogłos, chorus, flanger i delay. Dodatkowo jest wyposażony w wbudowany stereofoniczny interfejs audio USB, który ułatwia pracę bezpośrednio z komputerem. Darmowe oprogramowanie audio pozwala na nagrywanie, edycję i tworzenie podcastów. Mikser ma także 7-pasmową graficzną korekcję stereo oraz rewolucyjny system detekcji sprzężeń FBQ. 4 w pełni wyposażone wejścia stereo oraz 2 dodatkowe wejścia mikrofonowe na kanałach 5/6 i 7/8 z 3-pasmową korekcją i regulacją wzmocnienia wejściowego sprawiają, że mikser jest wszechstronny i idealny dla profesjonalnego użytkowania.

Gdzie kupić Behringer Xenyx X1222 USB

Według naszych danych Behringer Xenyx X1222 USB można znaleźć w minimum 7 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Behringer Xenyx X1222 USB za kwotę 1216 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 121.60 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Behringer Xenyx X1222 USB Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Behringer Xenyx X1222 USB, to w serwisie Ceneo znajdziesz 26 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Behringer Xenyx X1222 USB w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Mackie MIX 5.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Behringer Xenyx X1222 USB?

Najtaniej Behringer Xenyx X1222 USB można było kupić za 1025 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-09-11.

🏷️ Jaka jest cena Behringer Xenyx X1222 USB aktualnie?

Aktualna cena Behringer Xenyx X1222 USB wynosi 1216 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-12.

🗣️️ Jakie są opinie o Behringer Xenyx X1222 USB?

Według serwisu Ceneo, Behringer Xenyx X1222 USB posiada 26 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny ‌Behringer 802S - 8-kanałowy kompaktowy mikser analogowy z interfejsem USB zaprojektowany specjalnie do obsługi podcastów, streamowania oraz n....

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.