Historia ceny i opinie o Behringer X32 RACK

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Behringer X32 RACK był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 6049.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 6227.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 12 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 12.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 11.01.2024.

Cena Behringer X32 RACK

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Behringer X32 RACK. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Behringer X32 RACK, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 6049 (wykryta w dniu: 2024-01-04). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-12) wynosi 6227. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Behringer X32 RACK

Według naszych danych Behringer X32 RACK można znaleźć w minimum 12 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Behringer X32 RACK za kwotę 6227 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 622.70 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Behringer X32 RACK Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Behringer X32 RACK, to w serwisie Ceneo znajdziesz 12 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Behringer X32 RACK w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny LD Systems VIBZ 24 DC mikser analogowy.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Behringer X32 RACK?

Najtaniej Behringer X32 RACK można było kupić za 6049 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-04.

🏷️ Jaka jest cena Behringer X32 RACK aktualnie?

Aktualna cena Behringer X32 RACK wynosi 6227 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-12.

🗣️️ Jakie są opinie o Behringer X32 RACK?

Według serwisu Ceneo, Behringer X32 RACK posiada 12 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Dna Mc06X.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.