Historia ceny i opinie o Behringer X-DANTE

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Behringer X-DANTE był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1659.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1729.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 9 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 1.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 8.01.2024.

Cena Behringer X-DANTE

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Behringer X-DANTE. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Behringer X-DANTE, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1659 (wykryta w dniu: 2023-11-13). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-08) wynosi 1729. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Behringer X-DANTE

Według naszych danych Behringer X-DANTE można znaleźć w minimum 9 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Behringer X-DANTE za kwotę 1729 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 172.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Behringer X-DANTE Opinie

Sprawdź również historia ceny APPLE Watch SE 2 generacji GPS Koperta 40mm z aluminium w kolorze księżycowej poświaty z opaską sportową w kolorze księżycowej poświaty (MR9W3QPA).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Behringer X-DANTE?

Najtaniej Behringer X-DANTE można było kupić za 1659 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-13.

🏷️ Jaka jest cena Behringer X-DANTE aktualnie?

Aktualna cena Behringer X-DANTE wynosi 1729 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-08.

🗣️️ Jakie są opinie o Behringer X-DANTE?

Według serwisu Ceneo, Behringer X-DANTE posiada 1 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Zobacz także historia ceny LD Systems ZONE 624.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.