Historia ceny i opinie o BabySense 7 Monitor Oddechu

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt BabySense 7 Monitor Oddechu był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 400.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 449.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 10 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 464.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 11/20/2023.

Cena BabySense 7 Monitor Oddechu

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu BabySense 7 Monitor Oddechu. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena BabySense 7 Monitor Oddechu, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 400 (wykryta w dniu: 2023-08-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-11-20) wynosi 449. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić BabySense 7 Monitor Oddechu

Według naszych danych BabySense 7 Monitor Oddechu można znaleźć w minimum 10 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując BabySense 7 Monitor Oddechu za kwotę 449 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 44.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

BabySense 7 Monitor Oddechu Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o BabySense 7 Monitor Oddechu, to w serwisie Ceneo znajdziesz 464 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o BabySense 7 Monitor Oddechu w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny APPLE Watch Series 9 GPS + Cellular Koperta 45mm z aluminium w kolorze różowym z paskiem sportowym w kolorze jasnoróżowym (MRMK3QPA).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena BabySense 7 Monitor Oddechu?

Najtaniej BabySense 7 Monitor Oddechu można było kupić za 400 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-08-16.

🏷️ Jaka jest cena BabySense 7 Monitor Oddechu aktualnie?

Aktualna cena BabySense 7 Monitor Oddechu wynosi 449 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-11-20.

🗣️️ Jakie są opinie o BabySense 7 Monitor Oddechu?

Według serwisu Ceneo, BabySense 7 Monitor Oddechu posiada 464 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Neno Vera Niania Elektroniczna.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.