Historia ceny i opinie o BABYLISS PRO FX872E Cut Definer+

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt BABYLISS PRO FX872E Cut Definer+ był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 350.55.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 403.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 18 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 20.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 16.02.2024.

Cena BABYLISS PRO FX872E Cut Definer+

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu BABYLISS PRO FX872E Cut Definer+. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena BABYLISS PRO FX872E Cut Definer+, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 350.55 (wykryta w dniu: 2023-12-27). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-13) wynosi 403. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

BABYLISS PRO FX872E Cut Definer+

Maszynka BABYLISS PRO FX872E Cut Definer+ to nowoczesne urządzenie do strzyżenia włosów, które wyróżnia się wysokiej jakości ostrzem ze stali nierdzewnej o szerokości 45mm i akumulatorem litowo-jonowym pozwalającym na pracę aż przez 160 minut przy pełnym naładowaniu, które trwa zaledwie 3 godziny. Urządzenie posiada 5 ustawień długości strzyżenia od 0,6 do 3mm, a także wygodny wyświetlacz LED informujący o poziomie naładowania baterii i aktualnie wybranej długości strzyżenia. Maszynka wykonuje 700 ruchów ostrza na minutę, co gwarantuje precyzyjne cięcie. W zestawie znajdują się również 8 nasadek dystansowych, walizeczka, szczoteczka czyszcząca, olejek oraz podstawka do ładowania. Produkt dostępny jest w kolorze czarnym i nie ma możliwości mycia pod wodą. Gwarancja producenta Babyliss wynosi 12 miesięcy.

Gdzie kupić BABYLISS PRO FX872E Cut Definer+

Według naszych danych BABYLISS PRO FX872E Cut Definer+ można znaleźć w minimum 18 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując BABYLISS PRO FX872E Cut Definer+ za kwotę 403 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 40.30 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

BABYLISS PRO FX872E Cut Definer+ Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o BABYLISS PRO FX872E Cut Definer+, to w serwisie Ceneo znajdziesz 20 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o BABYLISS PRO FX872E Cut Definer+ w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny BRAUN Silk-epil 9-705.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena BABYLISS PRO FX872E Cut Definer+?

Najtaniej BABYLISS PRO FX872E Cut Definer+ można było kupić za 350.55 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-27.

🏷️ Jaka jest cena BABYLISS PRO FX872E Cut Definer+ aktualnie?

Aktualna cena BABYLISS PRO FX872E Cut Definer+ wynosi 403 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-13.

🗣️️ Jakie są opinie o BABYLISS PRO FX872E Cut Definer+?

Według serwisu Ceneo, BABYLISS PRO FX872E Cut Definer+ posiada 20 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny REMINGTON Home Pulse Light IPL3500.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.