Historia ceny i opinie o BaByliss C338E

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt BaByliss C338E był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 74.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 98.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 23 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 37.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 16.02.2024.

Cena BaByliss C338E

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu BaByliss C338E. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena BaByliss C338E, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 74.99 (wykryta w dniu: 2023-12-27). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-12) wynosi 98. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

BaByliss C338E

Lokówka BaByliss C338E to potężne urządzenie o mocy 90 Watów, które umożliwia szybkie i efektywne uzyskanie dużych loków. Charakteryzuje się gładką, jak satyna powłoką Sublim’touch, dzięki której ciepło rozkłada się równomiernie, chroniąc włosy przed uszkodzeniami. Lokówka oferuje regulację temperatury w 10 pozycjach, umożliwiając dostosowanie do kondycji włosów, a maksymalna temperatura wynosi 180°C. Wyposażona jest w bardzo dużą średnicę 38mm, wbudowaną podstawkę, sygnalizację diodową On/Off, wentylowaną końcówkę izolującą oraz obrotowy przewód, co zapewnia komfort użycia.

Gdzie kupić BaByliss C338E

Według naszych danych BaByliss C338E można znaleźć w minimum 23 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując BaByliss C338E za kwotę 98 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 9.80 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

BaByliss C338E Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o BaByliss C338E, to w serwisie Ceneo znajdziesz 37 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o BaByliss C338E w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny PHILIPS styleCare Essential BHB862/00.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena BaByliss C338E?

Najtaniej BaByliss C338E można było kupić za 74.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-27.

🏷️ Jaka jest cena BaByliss C338E aktualnie?

Aktualna cena BaByliss C338E wynosi 98 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-12.

🗣️️ Jakie są opinie o BaByliss C338E?

Według serwisu Ceneo, BaByliss C338E posiada 37 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny BaBylissMEN E786E Precision Cut.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.