Historia ceny i opinie o ASUS ZenWiFi AX Mini XD4 (3 pak) biały

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt ASUS ZenWiFi AX Mini XD4 (3 pak) biały był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 740.19.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 952.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 7 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 4.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 17.01.2024.

Cena ASUS ZenWiFi AX Mini XD4 (3 pak) biały

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu ASUS ZenWiFi AX Mini XD4 (3 pak) biały. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena ASUS ZenWiFi AX Mini XD4 (3 pak) biały, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 740.19 (wykryta w dniu: 2023-11-21). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-17) wynosi 952. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić ASUS ZenWiFi AX Mini XD4 (3 pak) biały

Według naszych danych ASUS ZenWiFi AX Mini XD4 (3 pak) biały można znaleźć w minimum 7 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując ASUS ZenWiFi AX Mini XD4 (3 pak) biały za kwotę 952 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 95.20 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

ASUS ZenWiFi AX Mini XD4 (3 pak) biały Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o ASUS ZenWiFi AX Mini XD4 (3 pak) biały, to w serwisie Ceneo znajdziesz 4 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 5.0 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o ASUS ZenWiFi AX Mini XD4 (3 pak) biały w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Asus ZenWiFi AX Hybrid XP4 2-Pack Biały (90IG05T0BM91100).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena ASUS ZenWiFi AX Mini XD4 (3 pak) biały?

Najtaniej ASUS ZenWiFi AX Mini XD4 (3 pak) biały można było kupić za 740.19 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-21.

🏷️ Jaka jest cena ASUS ZenWiFi AX Mini XD4 (3 pak) biały aktualnie?

Aktualna cena ASUS ZenWiFi AX Mini XD4 (3 pak) biały wynosi 952 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-17.

🗣️️ Jakie są opinie o ASUS ZenWiFi AX Mini XD4 (3 pak) biały?

Według serwisu Ceneo, ASUS ZenWiFi AX Mini XD4 (3 pak) biały posiada 4 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Zobacz także historia ceny Asus Router ZenWiFi XD4 System WiFi 6 AX1800 1-pack White (ZENWIFIAXMINIXD41PKWHITE).

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.