Historia ceny i opinie o Asus DSL-AC88U (DSLAC88U)

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Asus DSL-AC88U (DSLAC88U) był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 599.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 599.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 23 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 43.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 14.02.2024.

Cena Asus DSL-AC88U (DSLAC88U)

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Asus DSL-AC88U (DSLAC88U). Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Asus DSL-AC88U (DSLAC88U), oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 599 (wykryta w dniu: 2023-09-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-11) wynosi 599. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Asus DSL-AC88U (DSLAC88U)

Asus DSL-AC88U (DSLAC88U) to router ADSL/DSL z wbudowanym modemem i czterema antenami, który zapewnia szybki i stabilny internet o prędkości transferu danych do 3167 Mb/s. Z technologią dual-band (2,4 GHz i 5 GHz) oraz MU-MIMO umożliwiającą połączenie wielu urządzeń jednocześnie, ten router jest doskonałym wyborem dla domowych użytkowników pragnących bezproblemowo przeglądać strony WWW, oglądać filmy w jakości HD czy grać online. Router ten oferuje także bezpieczną sieć dzięki zabezpieczeniom WPA/WPA2-PSK i możliwość zdalnego zarządzania siecią poprzez aplikację mobilną Asus Router. Dodatkowo, urządzenie posiada wbudowany wyłącznik, diody LED, obsługuje VPN, QoS, a także ma przyciski WPS i reset. Produkt jest dostępny w kolorach czerwonym i czarnym oraz ma wymiary 61 mm x 180 mm x 292 mm przy wadze 795 g.

Gdzie kupić Asus DSL-AC88U (DSLAC88U)

Według naszych danych Asus DSL-AC88U (DSLAC88U) można znaleźć w minimum 23 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Asus DSL-AC88U (DSLAC88U) za kwotę 599 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 59.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Asus DSL-AC88U (DSLAC88U) Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Asus DSL-AC88U (DSLAC88U), to w serwisie Ceneo znajdziesz 43 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Asus DSL-AC88U (DSLAC88U) w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Ubiquiti Networks Rocket-M2 Stacja Bazowa Wifi 2.4Ghz Poe (Rocketm2 2).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Asus DSL-AC88U (DSLAC88U)?

Najtaniej Asus DSL-AC88U (DSLAC88U) można było kupić za 599 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-09-11.

🏷️ Jaka jest cena Asus DSL-AC88U (DSLAC88U) aktualnie?

Aktualna cena Asus DSL-AC88U (DSLAC88U) wynosi 599 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-11.

🗣️️ Jakie są opinie o Asus DSL-AC88U (DSLAC88U)?

Według serwisu Ceneo, Asus DSL-AC88U (DSLAC88U) posiada 43 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny TP-LINK Deco M9 Plus Hybrid Mesh WiFi system.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.