Historia ceny i opinie o Arturia MiniLab MkII White

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Arturia MiniLab MkII White był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 289.34.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 439.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 2 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 74.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 7.02.2024.

Cena Arturia MiniLab MkII White

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Arturia MiniLab MkII White. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Arturia MiniLab MkII White, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 289.34 (wykryta w dniu: 2023-08-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-07) wynosi 439. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Arturia MiniLab MkII White

Arturia MiniLab MkII White to zaawansowany kontroler MIDI, który umożliwia pełną kontrolę nad wirtualnymi instrumentami w kompaktowym rozmiarze. Wyposażony jest w 25-klawiszową klawiaturę SlimKeys, 16 encoderów, 8 kolorowych padów RGB i dwa paski dotykowe działające jako pitch bend lub koło modulacji, które mogą być zmapowane do dowolnej funkcji za pośrednictwem oprogramowania MIDI. W pakiecie znajduje się biblioteka brzmień Analog Lab Lite, emulacja fortepianu koncertowego UVI Grand Piano Model D oraz platforma produkcyjna Ableton Live Lite, co czyni go idealnym rozwiązaniem zarówno dla początkujących jak i profesjonalistów. Dzięki pełnej integracji z DAW i VST, MiniLab MkII pozwala na szybkie i efektywne przekształcanie pomysłów muzycznych w profesjonalne nagrania w studio lub w podróży.

Gdzie kupić Arturia MiniLab MkII White

Według naszych danych Arturia MiniLab MkII White można znaleźć w minimum 2 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Arturia MiniLab MkII White za kwotę 439 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 43.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Arturia MiniLab MkII White Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Arturia MiniLab MkII White, to w serwisie Ceneo znajdziesz 74 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Arturia MiniLab MkII White w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Microsoft Xbox Series X Czarny QAT-00002.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Arturia MiniLab MkII White?

Najtaniej Arturia MiniLab MkII White można było kupić za 289.34 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-08-11.

🏷️ Jaka jest cena Arturia MiniLab MkII White aktualnie?

Aktualna cena Arturia MiniLab MkII White wynosi 439 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-07.

🗣️️ Jakie są opinie o Arturia MiniLab MkII White?

Według serwisu Ceneo, Arturia MiniLab MkII White posiada 74 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Casio CT-X700.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.