Historia ceny i opinie o Apple Przewód ze złącza Lightning na USB (2m) (MD819zM/A.)

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Apple Przewód ze złącza Lightning na USB (2m) (MD819zM/A.) był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 5.69.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 12.93.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 40 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 77.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.4 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 16.02.2024.

Cena Apple Przewód ze złącza Lightning na USB (2m) (MD819zM/A.)

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Apple Przewód ze złącza Lightning na USB (2m) (MD819zM/A.). Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Apple Przewód ze złącza Lightning na USB (2m) (MD819zM/A.), oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 5.69 (wykryta w dniu: 2023-11-14). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-13) wynosi 12.93. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Apple Przewód ze złącza Lightning na USB (2m) (MD819zM/A.)

Apple Przewód ze złącza Lightning na USB (2m) (MD819zM/A) to wysokiej jakości przewód USB 2.0 o długości 2 metrów, który umożliwia podłączenie urządzeń takich jak iPhone, iPad lub iPod ze złączem Lightning do portu USB komputera, co pozwala na łatwą synchronizację i ładowanie baterii. Dzięki możliwości wykorzystania zasilacza USB firmy Apple, przewód ten oferuje również wygodne ładowanie urządzeń z gniazdka elektrycznego. Niestety, przewód nie obsługuje przesyłania sygnału audio ani wideo, więc nie nadaje się do podłączenia zewnętrznych głośników czy wyświetlaczy. Produkt jest kompatybilny z wieloma modelami iPhone, iPad oraz komputerami Mac, dzięki czemu jest uniwersalnym rozwiązaniem dla użytkowników produktów Apple.

Gdzie kupić Apple Przewód ze złącza Lightning na USB (2m) (MD819zM/A.)

Według naszych danych Apple Przewód ze złącza Lightning na USB (2m) (MD819zM/A.) można znaleźć w minimum 40 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Apple Przewód ze złącza Lightning na USB (2m) (MD819zM/A.) za kwotę 12.93 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 1.29 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Apple Przewód ze złącza Lightning na USB (2m) (MD819zM/A.) Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Apple Przewód ze złącza Lightning na USB (2m) (MD819zM/A.), to w serwisie Ceneo znajdziesz 77 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.4 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Apple Przewód ze złącza Lightning na USB (2m) (MD819zM/A.) w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Apple iMac 24 2021 8GB 512GB Zielony (MGPJ3ZEA).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Apple Przewód ze złącza Lightning na USB (2m) (MD819zM/A.)?

Najtaniej Apple Przewód ze złącza Lightning na USB (2m) (MD819zM/A.) można było kupić za 5.69 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-14.

🏷️ Jaka jest cena Apple Przewód ze złącza Lightning na USB (2m) (MD819zM/A.) aktualnie?

Aktualna cena Apple Przewód ze złącza Lightning na USB (2m) (MD819zM/A.) wynosi 12.93 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-13.

🗣️️ Jakie są opinie o Apple Przewód ze złącza Lightning na USB (2m) (MD819zM/A.)?

Według serwisu Ceneo, Apple Przewód ze złącza Lightning na USB (2m) (MD819zM/A.) posiada 77 opinii, a średnia ocen wynosi 4.4/5.

Zobacz także historia ceny Apple Smart Folio Ipad Pro 11" (3. Gen) Czarne (MJM93ZMA).

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.