Historia ceny i opinie o Apple Mac mini M2 (MMFJ3ZEA)

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Apple Mac mini M2 (MMFJ3ZEA) był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 2873.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 2969.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 32 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 9.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 25.01.2024.

Cena Apple Mac mini M2 (MMFJ3ZEA)

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Apple Mac mini M2 (MMFJ3ZEA). Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Apple Mac mini M2 (MMFJ3ZEA), oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 2873.99 (wykryta w dniu: 2023-12-20). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-25) wynosi 2969. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Apple Mac mini M2 (MMFJ3ZEA)

Według naszych danych Apple Mac mini M2 (MMFJ3ZEA) można znaleźć w minimum 32 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Apple Mac mini M2 (MMFJ3ZEA) za kwotę 2969 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 296.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Apple Mac mini M2 (MMFJ3ZEA) Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Apple Mac mini M2 (MMFJ3ZEA), to w serwisie Ceneo znajdziesz 9 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Apple Mac mini M2 (MMFJ3ZEA) w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Laptop Apple MacBook Air 15,3"/M2/8GB/256GB/MacOS (MQKP3ZEA).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Apple Mac mini M2 (MMFJ3ZEA)?

Najtaniej Apple Mac mini M2 (MMFJ3ZEA) można było kupić za 2873.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-20.

🏷️ Jaka jest cena Apple Mac mini M2 (MMFJ3ZEA) aktualnie?

Aktualna cena Apple Mac mini M2 (MMFJ3ZEA) wynosi 2969 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-25.

🗣️️ Jakie są opinie o Apple Mac mini M2 (MMFJ3ZEA)?

Według serwisu Ceneo, Apple Mac mini M2 (MMFJ3ZEA) posiada 9 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Laptop Apple MacBook Pro 13,3"/M2/8GB/256GB/macOS Space Gray (MNEH3ZEA).

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.