Historia ceny i opinie o Apple iPhone X 64GB Srebrny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Apple iPhone X 64GB Srebrny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1793.22.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1369.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 294.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 6.02.2024.

Cena Apple iPhone X 64GB Srebrny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Apple iPhone X 64GB Srebrny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Apple iPhone X 64GB Srebrny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1793.22 (wykryta w dniu: 2023-05-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-04-25 15:15:40 UTC) wynosi 1369. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Apple iPhone X 64GB Srebrny

Apple iPhone X 64GB Srebrny to innowacyjny smartfon, który stanowi rewolucję w dziedzinie telefonii komórkowej. Posiada wyjątkowy wyświetlacz Super Retina o przekątnej 5.8 cali i rozdzielczości 1125 x 2436, wykonany w technologii OLED z kontrastem 1 000 000:1, zapewniający naturalne kolory i głęboką czerń. Dzięki wysokiej jasności ekranu, korzystanie z iPhone'a X jest komfortowe nawet w pełnym słońcu. Smartfon wyposażony jest w aparat 12 Mpix, 3 GB RAM i baterię 2700mAh, obsługującą sieć LTE. Innowacyjne rozwiązanie Face ID umożliwia odblokowanie telefonu po prostym spojrzeniu na niego, co jest nie tylko bezpieczniejsze, ale i wygodniejsze niż tradycyjne metody oparte na odcisku palca. System TrueDepth tworzy mapę twarzy składającą się z 30 000 punktów, a dane przechowywane są w Secure Enclave procesora A11 Bionic, gwarantując wysoki poziom bezpieczeństwa. Dodatkową zaletą TrueDepth jest nowy sposób komunikacji, pozwalający na analizowanie ponad 50 ruchów mięśni twarzy i generowanie ich w formie animacji.

Gdzie kupić Apple iPhone X 64GB Srebrny

Według naszych danych Apple iPhone X 64GB Srebrny może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Apple iPhone X 64GB Srebrny za kwotę 1369 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 136.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Apple iPhone X 64GB Srebrny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Apple iPhone X 64GB Srebrny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 294 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Apple iPhone X 64GB Srebrny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Apple iPhone 13 Mini 256GB Czerwony.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Apple iPhone X 64GB Srebrny?

Najtaniej Apple iPhone X 64GB Srebrny można było kupić za 1793.22 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-05-06.

🏷️ Jaka jest cena Apple iPhone X 64GB Srebrny aktualnie?

Aktualna cena Apple iPhone X 64GB Srebrny wynosi 1369 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-04-25 15:15:40 UTC.

🗣️️ Jakie są opinie o Apple iPhone X 64GB Srebrny?

Według serwisu Ceneo, Apple iPhone X 64GB Srebrny posiada 294 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Apple iPhone 12 128GB Niebieski Blue.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.