Historia ceny i opinie o Apple iPhone 8 256GB Gwiezdna szarość

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Apple iPhone 8 256GB Gwiezdna szarość był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 0.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 0.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 437.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 7.02.2024.

Cena Apple iPhone 8 256GB Gwiezdna szarość

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Apple iPhone 8 256GB Gwiezdna szarość. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Apple iPhone 8 256GB Gwiezdna szarość, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 0 (wykryta w dniu: 2023-12-22). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-06) wynosi 0. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Apple iPhone 8 256GB Gwiezdna szarość

Apple iPhone 8 256GB Gwiezdna szarość to smartfon z 4,7 calowym ekranem IPS TFT, aparatem 12 Mpix, pamięcią 2 GB RAM, baterią 1960mAh, obsługujący sieć LTE. Posiada całkowicie nową szklaną obudowę, udoskonalony aparat, najpotężniejszy i najinteligentniejszy procesor w historii smartfonów, ładowanie bezprzewodowe i zastosowania rozszerzonej rzeczywistości. Obudowa wykonana z najmocniejszego szkła chroni przed wodą i pyłem, a aluminiowa ramka zapewnia trwałość. Dzięki tej konstrukcji iPhone 8 jest odporny na pył i wodę, umożliwia łatwe bezprzewodowe ładowanie i oferuje niespotykaną dynamikę pracy, żywe kolory na wyświetlaczu oraz doskonałej jakości zdjęcia.

Gdzie kupić Apple iPhone 8 256GB Gwiezdna szarość

Według naszych danych Apple iPhone 8 256GB Gwiezdna szarość może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Apple iPhone 8 256GB Gwiezdna szarość za kwotę 0 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 0.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Apple iPhone 8 256GB Gwiezdna szarość Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Apple iPhone 8 256GB Gwiezdna szarość, to w serwisie Ceneo znajdziesz 437 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Apple iPhone 8 256GB Gwiezdna szarość w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Samsung Galaxy S20 SM-G981 5G 12/128GB Szary.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Apple iPhone 8 256GB Gwiezdna szarość?

Najtaniej Apple iPhone 8 256GB Gwiezdna szarość można było kupić za 0 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-22.

🏷️ Jaka jest cena Apple iPhone 8 256GB Gwiezdna szarość aktualnie?

Aktualna cena Apple iPhone 8 256GB Gwiezdna szarość wynosi 0 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-06.

🗣️️ Jakie są opinie o Apple iPhone 8 256GB Gwiezdna szarość?

Według serwisu Ceneo, Apple iPhone 8 256GB Gwiezdna szarość posiada 437 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Apple iPhone 13 Pro 512GB Złoty.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.