Historia ceny i opinie o Apple iPhone 6S Plus 64GB Srebrny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Apple iPhone 6S Plus 64GB Srebrny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 799.9.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 799.9.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 129.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 9.02.2024.

Cena Apple iPhone 6S Plus 64GB Srebrny

Apple iPhone 6S Plus 64GB Srebrny

Apple iPhone 6S Plus 64GB Srebrny to smartfon z ekranem 5,5 cala, wyświetlaczem IPS TFT, aparatem 12 Mpix, pamięcią 2 GB RAM i baterią 2100mAh, obsługujący sieć LTE. Urządzenie posiada innowacyjną funkcję 3D Touch, która pozwala na wykonywanie wielu czynności jednym dotknięciem, reagując na siłę nacisku wyświetlacza. Aparat iSight robi ostre zdjęcia w rozdzielczości 12 MP i nagrywa filmy w jakości 4K, a kamera FaceTime HD ułatwia robienie selfie. iPhone 6S Plus wyróżnia się na tle konkurencji dzięki funkcji Live Photos, która ożywia wspomnienia, pozwalając na uchwycenie momentu tuż przed i po wykonaniu zdjęcia.

Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Apple iPhone 6S Plus 64GB Srebrny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa wykryta przez nas cena tego produktu wynosiła 799.9 (wykryta w dniu: 2023-06-04 16:25:52 UTC). Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Apple iPhone 6S Plus 64GB Srebrny

Według naszych danych Apple iPhone 6S Plus 64GB Srebrny może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Apple iPhone 6S Plus 64GB Srebrny za kwotę 799.9 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 79.99 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Apple iPhone 6S Plus 64GB Srebrny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Apple iPhone 6S Plus 64GB Srebrny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 129 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Apple iPhone 6S Plus 64GB Srebrny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Creed Aventus Woda Perfumowana 50 ml.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Apple iPhone 6S Plus 64GB Srebrny?

Najtaniej Apple iPhone 6S Plus 64GB Srebrny można było kupić za 799.9 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-06-04 16:25:52 UTC.

🏷️ Jaka jest cena Apple iPhone 6S Plus 64GB Srebrny aktualnie?

Aktualna cena Apple iPhone 6S Plus 64GB Srebrny wynosi 799.9 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-06-04 16:25:52 UTC.

🗣️️ Jakie są opinie o Apple iPhone 6S Plus 64GB Srebrny?

Według serwisu Ceneo, Apple iPhone 6S Plus 64GB Srebrny posiada 129 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Apple iPhone Xs 256GB Złoty.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.