Historia ceny i opinie o Apple iPhone 6S 64GB Złoty

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Apple iPhone 6S 64GB Złoty był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 0.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 0.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 591.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5.02.2024.

Cena Apple iPhone 6S 64GB Złoty

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Apple iPhone 6S 64GB Złoty. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Apple iPhone 6S 64GB Złoty, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 0 (wykryta w dniu: 2023-11-09). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-05) wynosi 0. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Apple iPhone 6S 64GB Złoty

Apple iPhone 6S 64GB Złoty to smartfon z 4,7 calowym ekranem IPS TFT i aparatem 12 Mpix, który oferuje 2 GB pamięci RAM i baterię 1715mAh. Obsługuje sieć LTE, co zapewnia szybki dostęp do internetu. Jego największą zaletą jest funkcja 3D Touch, która pozwala na wykonywanie czynności jednym dotknięciem, a sygnalizator taktylny reaguje lekkimi stuknięciami. iPhone 6s posiada również zaawansowaną kamerę iSight, która robi ostre zdjęcia i nagrywa filmy w rozdzielczości 4K, oraz kamerę FaceTime HD do doskonałych selfie. Dodatkowo, funkcja Live Photos ożywia wspomnienia, uchwycenie momentu przed i po wykonaniu zdjęcia.

Gdzie kupić Apple iPhone 6S 64GB Złoty

Według naszych danych Apple iPhone 6S 64GB Złoty może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Apple iPhone 6S 64GB Złoty za kwotę 0 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 0.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Apple iPhone 6S 64GB Złoty Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Apple iPhone 6S 64GB Złoty, to w serwisie Ceneo znajdziesz 591 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Apple iPhone 6S 64GB Złoty w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Apple iPhone 13 Pro 1TB Górski Błękit.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Apple iPhone 6S 64GB Złoty?

Najtaniej Apple iPhone 6S 64GB Złoty można było kupić za 0 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-09.

🏷️ Jaka jest cena Apple iPhone 6S 64GB Złoty aktualnie?

Aktualna cena Apple iPhone 6S 64GB Złoty wynosi 0 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-05.

🗣️️ Jakie są opinie o Apple iPhone 6S 64GB Złoty?

Według serwisu Ceneo, Apple iPhone 6S 64GB Złoty posiada 591 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Apple iPhone 12 Pro 512GB Niebieski Pacific Blue.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.