Historia ceny i opinie o Apple iPhone 6S 16GB Gwiezdna Szarość

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Apple iPhone 6S 16GB Gwiezdna Szarość był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 599.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 275.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 591.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Apple iPhone 6S 16GB Gwiezdna Szarość

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Apple iPhone 6S 16GB Gwiezdna Szarość. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Apple iPhone 6S 16GB Gwiezdna Szarość, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 599 (wykryta w dniu: 2023-04-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-04-25 19:47:16 UTC) wynosi 275. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Apple iPhone 6S 16GB Gwiezdna Szarość

Apple iPhone 6S 16GB Gwiezdna Szarość to zaawansowany smartfon wyposażony w ekran 4,7 cala o wysokiej rozdzielczości IPS TFT, co gwarantuje wyraźny i kolorowy obraz. Aparat 12 Mpix pozwala na robienie ostrych zdjęć i nagrywanie filmów w jakości 4K, a przednia kamera 5 Mpix jest idealna do selfie. Dzięki 2 GB RAM i baterii o pojemności 1715mAh, urządzenie działa płynnie i wytrzymuje długo na jednym ładowaniu. Obsługa sieci LTE zapewnia szybki dostęp do internetu. iPhone 6S oferuje również nowatorską funkcję 3D Touch, która pozwala na wykonywanie zadań jednym dotknięciem, co sprawia, że jest to smartfon następnej generacji. Innowacyjność tego modelu to także funkcja Live Photos, która ożywia wspomnienia i pozwala na uchwycenie momentu przed i po zrobieniu zdjęcia.

Gdzie kupić Apple iPhone 6S 16GB Gwiezdna Szarość

Według naszych danych Apple iPhone 6S 16GB Gwiezdna Szarość może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Apple iPhone 6S 16GB Gwiezdna Szarość za kwotę 275 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 27.50 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Apple iPhone 6S 16GB Gwiezdna Szarość Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Apple iPhone 6S 16GB Gwiezdna Szarość, to w serwisie Ceneo znajdziesz 591 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Apple iPhone 6S 16GB Gwiezdna Szarość w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Apple iPhone 11 128GB Zielony.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Apple iPhone 6S 16GB Gwiezdna Szarość?

Najtaniej Apple iPhone 6S 16GB Gwiezdna Szarość można było kupić za 599 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-04-16.

🏷️ Jaka jest cena Apple iPhone 6S 16GB Gwiezdna Szarość aktualnie?

Aktualna cena Apple iPhone 6S 16GB Gwiezdna Szarość wynosi 275 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-04-25 19:47:16 UTC.

🗣️️ Jakie są opinie o Apple iPhone 6S 16GB Gwiezdna Szarość?

Według serwisu Ceneo, Apple iPhone 6S 16GB Gwiezdna Szarość posiada 591 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Apple iPhone 12 128GB Czarny Black.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.