Historia ceny i opinie o Apple iPhone 6 16GB Srebrny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Apple iPhone 6 16GB Srebrny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 488.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 490.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 1 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 438.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 11/19/2023.

Cena Apple iPhone 6 16GB Srebrny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Apple iPhone 6 16GB Srebrny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Apple iPhone 6 16GB Srebrny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 488 (wykryta w dniu: 2023-09-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-11-19) wynosi 490. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Apple iPhone 6 16GB Srebrny

Według naszych danych Apple iPhone 6 16GB Srebrny można znaleźć w minimum 1 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Apple iPhone 6 16GB Srebrny za kwotę 490 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 49.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Apple iPhone 6 16GB Srebrny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Apple iPhone 6 16GB Srebrny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 438 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Apple iPhone 6 16GB Srebrny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Słuchawki Koss Porta Pro Classic Czarny.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Apple iPhone 6 16GB Srebrny?

Najtaniej Apple iPhone 6 16GB Srebrny można było kupić za 488 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-09-01.

🏷️ Jaka jest cena Apple iPhone 6 16GB Srebrny aktualnie?

Aktualna cena Apple iPhone 6 16GB Srebrny wynosi 490 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-11-19.

🗣️️ Jakie są opinie o Apple iPhone 6 16GB Srebrny?

Według serwisu Ceneo, Apple iPhone 6 16GB Srebrny posiada 438 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Apple iPhone SE 2022 64GB 5G Czerwony.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.