Historia ceny i opinie o Apple iPhone 6 128GB Srebrny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Apple iPhone 6 128GB Srebrny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 0.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 849.9.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 1 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 438.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 6.02.2024.

Cena Apple iPhone 6 128GB Srebrny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Apple iPhone 6 128GB Srebrny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Apple iPhone 6 128GB Srebrny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 0 (wykryta w dniu: 2024-01-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-06) wynosi 849.9. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Apple iPhone 6 128GB Srebrny

Apple iPhone 6 128GB Srebrny to smartfon o imponujących parametrach, takich jak 4,7-calowy ekran IPS TFT, aparat 8 Mpix, 1 GB pamięci RAM oraz bateria o pojemności 1810mAh. Urządzenie obsługuje sieć LTE, co zapewnia szybkie połączenie z internetem. iPhone 6 wyróżnia się większym, ale jednocześnie smuklejszym wyglądem, z gładką metalową powierzchnią łączącą się z nowym wyświetlaczem Retina HD. Zaawansowany wyświetlacz oferuje żywe kolory, wyższy kontrast i szerszy kąt widzenia, a jego rozdzielczość wynosi 1334x750 pikseli. Procesor A8 oparty na 64-bitowej architekturze klasy komputerowej oraz koprocesor ruchu M8 zapewniają dużą moc i wydajność urządzenia. Wszystko to sprawia, że iPhone 6 jest smartfonem lepszym pod każdym względem, oferującym użytkownikom nowe doświadczenia i będącym jednym z najlepszych telefonów na rynku.

Gdzie kupić Apple iPhone 6 128GB Srebrny

Według naszych danych Apple iPhone 6 128GB Srebrny można znaleźć w minimum 1 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Apple iPhone 6 128GB Srebrny za kwotę 849.9 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 84.99 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Apple iPhone 6 128GB Srebrny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Apple iPhone 6 128GB Srebrny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 438 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Apple iPhone 6 128GB Srebrny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Apple iPhone 14 256GB Księżycowa poświata.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Apple iPhone 6 128GB Srebrny?

Najtaniej Apple iPhone 6 128GB Srebrny można było kupić za 0 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-16.

🏷️ Jaka jest cena Apple iPhone 6 128GB Srebrny aktualnie?

Aktualna cena Apple iPhone 6 128GB Srebrny wynosi 849.9 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-06.

🗣️️ Jakie są opinie o Apple iPhone 6 128GB Srebrny?

Według serwisu Ceneo, Apple iPhone 6 128GB Srebrny posiada 438 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Apple iPhone 7 32GB Srebrny.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.