Historia ceny i opinie o Apple iPhone 5S 64GB Złoty

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Apple iPhone 5S 64GB Złoty był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 0.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 999.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 1 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 727.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 6.02.2024.

Cena Apple iPhone 5S 64GB Złoty

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Apple iPhone 5S 64GB Złoty. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Apple iPhone 5S 64GB Złoty, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 0 (wykryta w dniu: 2024-01-05). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-06) wynosi 999. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Apple iPhone 5S 64GB Złoty

Apple iPhone 5S 64GB Złoty to smartfon z 4-calowym ekranem IPS TFT, aparatem 8 Mpix, pamięcią 1 GB RAM i baterią 1560mAh, obsługujący sieć LTE. Wyposażony w procesor o architekturze 64-bitowej, czytnik linii papilarnych i system operacyjny stworzony dla architektury 64-bitowej, co czyni go przyszłościowym urządzeniem. Smukła i lekka aluminiowa obudowa dostępna w trzech kolorach: złotym, srebrnym i gwiezdnej szarości, zachwyca designem. Touch ID pozwala na szybkie i bezpieczne odblokowanie telefonu oraz potwierdzanie zakupów za pomocą odcisku palca.

Gdzie kupić Apple iPhone 5S 64GB Złoty

Według naszych danych Apple iPhone 5S 64GB Złoty można znaleźć w minimum 1 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Apple iPhone 5S 64GB Złoty za kwotę 999 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 99.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Apple iPhone 5S 64GB Złoty Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Apple iPhone 5S 64GB Złoty, to w serwisie Ceneo znajdziesz 727 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Apple iPhone 5S 64GB Złoty w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Apple iPhone SE 2020 64GB Czerwony.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Apple iPhone 5S 64GB Złoty?

Najtaniej Apple iPhone 5S 64GB Złoty można było kupić za 0 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-05.

🏷️ Jaka jest cena Apple iPhone 5S 64GB Złoty aktualnie?

Aktualna cena Apple iPhone 5S 64GB Złoty wynosi 999 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-06.

🗣️️ Jakie są opinie o Apple iPhone 5S 64GB Złoty?

Według serwisu Ceneo, Apple iPhone 5S 64GB Złoty posiada 727 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Apple iPhone 14 256GB Księżycowa poświata.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.