Historia ceny i opinie o Apple iPhone 5S 16GB Gwiezdna Szarość

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Apple iPhone 5S 16GB Gwiezdna Szarość był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 499.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 249.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 727.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Apple iPhone 5S 16GB Gwiezdna Szarość

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Apple iPhone 5S 16GB Gwiezdna Szarość. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Apple iPhone 5S 16GB Gwiezdna Szarość, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 499.99 (wykryta w dniu: 2023-06-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-06-11 11:57:36 UTC) wynosi 249. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Apple iPhone 5S 16GB Gwiezdna Szarość

Apple iPhone 5S 16GB Gwiezdna Szarość to smartfon wyposażony w ekran 4 cale z wyświetlaczem IPS TFT, aparat 8 Mpix, pamięć 1 GB RAM oraz baterię 1560mAh. Obsługuje sieć LTE. Urządzenie charakteryzuje się procesorem o architekturze 64-bitowej, czytnikiem linii papilarnych oraz lepszą i szybszą kamerą. System operacyjny został stworzony specjalnie dla architektury 64-bitowej, co czyni go przyszłościowym. iPhone 5S ma aluminiową obudowę, smukłą konstrukcję oraz szafirową osłonę przycisku początek i kamery iSight. Dostępny jest w trzech kolorach: złotym, srebrnym i gwiezdnej szarości. Touch ID umożliwia szybkie i bezpieczne odblokowanie telefonu oraz potwierdzanie zakupów w iTunes, App Store i iBooks bez konieczności wprowadzania hasła.

Gdzie kupić Apple iPhone 5S 16GB Gwiezdna Szarość

Według naszych danych Apple iPhone 5S 16GB Gwiezdna Szarość może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Apple iPhone 5S 16GB Gwiezdna Szarość za kwotę 249 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 24.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Apple iPhone 5S 16GB Gwiezdna Szarość Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Apple iPhone 5S 16GB Gwiezdna Szarość, to w serwisie Ceneo znajdziesz 727 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Apple iPhone 5S 16GB Gwiezdna Szarość w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Garmin Venu Sq 2 Music Edition (szary).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Apple iPhone 5S 16GB Gwiezdna Szarość?

Najtaniej Apple iPhone 5S 16GB Gwiezdna Szarość można było kupić za 499.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-06-11.

🏷️ Jaka jest cena Apple iPhone 5S 16GB Gwiezdna Szarość aktualnie?

Aktualna cena Apple iPhone 5S 16GB Gwiezdna Szarość wynosi 249 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-06-11 11:57:36 UTC.

🗣️️ Jakie są opinie o Apple iPhone 5S 16GB Gwiezdna Szarość?

Według serwisu Ceneo, Apple iPhone 5S 16GB Gwiezdna Szarość posiada 727 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Apple iPhone 7 128GB Złoty.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.