Historia ceny i opinie o Apple iPhone 5c 16GB biały

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Apple iPhone 5c 16GB biały był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 0.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 449.9.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 1 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 74.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 6.02.2024.

Cena Apple iPhone 5c 16GB biały

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Apple iPhone 5c 16GB biały. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Apple iPhone 5c 16GB biały, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 0 (wykryta w dniu: 2024-01-10). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-05) wynosi 449.9. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Apple iPhone 5c 16GB biały

Apple iPhone 5c 16GB biały to smartfon z 4-calowym ekranem IPS TFT, aparatem 8 Mpix, pamięcią 1 GB RAM i baterią 1400mAh, obsługujący sieć LTE. Dostępny w pięciu wyrazistych kolorach, pozwala na wyrażenie swojej osobowości i żywienie kolorowo. Jego konstrukcja opiera się na ramie wzmocnionej stalą, co czyni go trwałym i solidnym, niepodobnym do innych plastikowych urządzeń.

Gdzie kupić Apple iPhone 5c 16GB biały

Według naszych danych Apple iPhone 5c 16GB biały można znaleźć w minimum 1 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Apple iPhone 5c 16GB biały za kwotę 449.9 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 44.99 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Apple iPhone 5c 16GB biały Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Apple iPhone 5c 16GB biały, to w serwisie Ceneo znajdziesz 74 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Apple iPhone 5c 16GB biały w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Apple iPhone XR 64GB Biały.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Apple iPhone 5c 16GB biały?

Najtaniej Apple iPhone 5c 16GB biały można było kupić za 0 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-10.

🏷️ Jaka jest cena Apple iPhone 5c 16GB biały aktualnie?

Aktualna cena Apple iPhone 5c 16GB biały wynosi 449.9 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-05.

🗣️️ Jakie są opinie o Apple iPhone 5c 16GB biały?

Według serwisu Ceneo, Apple iPhone 5c 16GB biały posiada 74 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Apple iPhone X 64GB Gwiezdna szarość.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.