Historia ceny i opinie o Apple iPhone 5 16GB Biały

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Apple iPhone 5 16GB Biały był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 0.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 0.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 340.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.5 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Apple iPhone 5 16GB Biały

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Apple iPhone 5 16GB Biały. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Apple iPhone 5 16GB Biały, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 0 (wykryta w dniu: 2023-10-13). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-25) wynosi 0. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Apple iPhone 5 16GB Biały

Apple iPhone 5 16GB Biały to smartfon z 4-calowym ekranem IPS TFT, aparatem 8 Mpix, 1 GB RAM i baterią 1400mAh, obsługujący sieć LTE. Jest to urządzenie nagrodzone za wydajność, konstrukcję fizyczną, zakres funkcji i łatwość obsługi, które wyróżnia się dbałością o szczegóły, smukłą aluminiową obudową i precyzyjnym wykonaniem przypominającym ekskluzywny zegarek. iPhone 5 jest lekki, świetnie leży w dłoni i pasuje do kieszeni. Posiada wyświetlacz Retina z superwysoką rozdzielczością, który zapewnia wyjątkową jakość obrazu niemal niewidoczną dla ludzkiego oka.

Gdzie kupić Apple iPhone 5 16GB Biały

Według naszych danych Apple iPhone 5 16GB Biały może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Apple iPhone 5 16GB Biały za kwotę 0 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 0.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Apple iPhone 5 16GB Biały Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Apple iPhone 5 16GB Biały, to w serwisie Ceneo znajdziesz 340 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.5 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Apple iPhone 5 16GB Biały w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Garmin Instinct Solar Tactical Czarny (0100229303).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Apple iPhone 5 16GB Biały?

Najtaniej Apple iPhone 5 16GB Biały można było kupić za 0 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-10-13.

🏷️ Jaka jest cena Apple iPhone 5 16GB Biały aktualnie?

Aktualna cena Apple iPhone 5 16GB Biały wynosi 0 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-25.

🗣️️ Jakie są opinie o Apple iPhone 5 16GB Biały?

Według serwisu Ceneo, Apple iPhone 5 16GB Biały posiada 340 opinii, a średnia ocen wynosi 4.5/5.

Zobacz także historia ceny Garett Sport Combat RT Zielony.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.