Historia ceny i opinie o Apple iPhone 14 Pro Max 1TB Srebrny (Silver)

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Apple iPhone 14 Pro Max 1TB Srebrny (Silver) był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 7399.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 9899.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 4 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 1419.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Apple iPhone 14 Pro Max 1TB Srebrny (Silver)

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Apple iPhone 14 Pro Max 1TB Srebrny (Silver). Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Apple iPhone 14 Pro Max 1TB Srebrny (Silver), oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 7399 (wykryta w dniu: 2023-11-14). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-29) wynosi 9899.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Apple iPhone 14 Pro Max 1TB Srebrny (Silver)

Apple iPhone 14 Pro Max 1TB Srebrny to smartfon z najwyższej półki, wyposażony w 6,7 calowy wyświetlacz Super Retina XDR, który zapewnia niezwykle ostre i realistyczne kolory. Aparat 48 Mpix umożliwia rejestrowanie zdjęć o oszałamiających detalach, a 6 GB RAM zapewnia płynną pracę urządzenia. Obsługa sieci 5G pozwala na szybki dostęp do internetu w każdym miejscu. Czip smartfonowy zaprojektowany został z myślą o trwałości, a warstwa Ceramic Shield i certyfikowana wodoodporność gwarantują bezpieczeństwo urządzenia. Wykonany z chirurgicznej stali nierdzewnej i dostępny w czterech wykończeniach, iPhone 14 Pro Max to nie tylko wszechstronne urządzenie, ale także elegancki dodatek. Dzięki nowemu iOS 16, można personalizować ekran blokady w różne sposoby i śledzić postępy w pierścieniach aktywności. Dynamic Island to innowacyjne połączenie sprzętu i oprogramowania, które przypomina o ważnych rzeczach bez przeszkadzania w użytkowaniu telefonu.

Gdzie kupić Apple iPhone 14 Pro Max 1TB Srebrny (Silver)

Według naszych danych Apple iPhone 14 Pro Max 1TB Srebrny (Silver) można znaleźć w minimum 4 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Apple iPhone 14 Pro Max 1TB Srebrny (Silver) za kwotę 9899.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 990.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Apple iPhone 14 Pro Max 1TB Srebrny (Silver) Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Apple iPhone 14 Pro Max 1TB Srebrny (Silver), to w serwisie Ceneo znajdziesz 1419 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Apple iPhone 14 Pro Max 1TB Srebrny (Silver) w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Apple iPhone 14 Pro Max 1TB Gwiezdna Czerń (Midnight Black).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Apple iPhone 14 Pro Max 1TB Srebrny (Silver)?

Najtaniej Apple iPhone 14 Pro Max 1TB Srebrny (Silver) można było kupić za 7399 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-14.

🏷️ Jaka jest cena Apple iPhone 14 Pro Max 1TB Srebrny (Silver) aktualnie?

Aktualna cena Apple iPhone 14 Pro Max 1TB Srebrny (Silver) wynosi 9899.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-29.

🗣️️ Jakie są opinie o Apple iPhone 14 Pro Max 1TB Srebrny (Silver)?

Według serwisu Ceneo, Apple iPhone 14 Pro Max 1TB Srebrny (Silver) posiada 1419 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Apple iPhone 14 Pro Max 512GB Głęboka Purpura (Deep Purple).

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.