Historia ceny i opinie o Apple iPhone 14 Pro Max 128GB Głęboka Purpura (Deep Purple)

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Apple iPhone 14 Pro Max 128GB Głęboka Purpura (Deep Purple) był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 4600.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 5698.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 3 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 1418.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Apple iPhone 14 Pro Max 128GB Głęboka Purpura (Deep Purple)

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Apple iPhone 14 Pro Max 128GB Głęboka Purpura (Deep Purple). Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Apple iPhone 14 Pro Max 128GB Głęboka Purpura (Deep Purple), oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 4600 (wykryta w dniu: 2023-11-27). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 5698. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Apple iPhone 14 Pro Max 128GB Głęboka Purpura (Deep Purple)

Apple iPhone 14 Pro Max 128GB Głęboka Purpura to smartfon o wyjątkowych parametrach, który wyróżnia się na rynku dzięki swojej innowacyjności i funkcjonalności. Posiada 6,7 calowy ekran Super Retina XDR, aparat 48 Mpix oraz pamięć 6 GB RAM, co pozwala na rejestrowanie oszałamiających detali i płynną pracę urządzenia. Obsługa sieci 5G zapewnia szybki dostęp do internetu, a topowy czip smartfonowy gwarantuje trwałość i wydajność. Dodatkowo, iPhone 14 Pro Max ma warstwę Ceramic Shield, certyfikowaną wodoodporność oraz wykonany jest z chirurgicznej stali nierdzewnej, co czyni go niezwykle solidnym i odpornym na uszkodzenia. Wyposażony jest również w nową funkcję bezpieczeństwa i personalizację ekranu blokady dzięki iOS 16, co sprawia, że jest to smartfon idealny dla osób ceniących sobie zarówno design, jak i bezpieczeństwo.

Gdzie kupić Apple iPhone 14 Pro Max 128GB Głęboka Purpura (Deep Purple)

Według naszych danych Apple iPhone 14 Pro Max 128GB Głęboka Purpura (Deep Purple) można znaleźć w minimum 3 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Apple iPhone 14 Pro Max 128GB Głęboka Purpura (Deep Purple) za kwotę 5698 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 569.80 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Apple iPhone 14 Pro Max 128GB Głęboka Purpura (Deep Purple) Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Apple iPhone 14 Pro Max 128GB Głęboka Purpura (Deep Purple), to w serwisie Ceneo znajdziesz 1418 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Apple iPhone 14 Pro Max 128GB Głęboka Purpura (Deep Purple) w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Apple iPhone 14 Pro Max 256GB Srebrny (Silver).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Apple iPhone 14 Pro Max 128GB Głęboka Purpura (Deep Purple)?

Najtaniej Apple iPhone 14 Pro Max 128GB Głęboka Purpura (Deep Purple) można było kupić za 4600 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-27.

🏷️ Jaka jest cena Apple iPhone 14 Pro Max 128GB Głęboka Purpura (Deep Purple) aktualnie?

Aktualna cena Apple iPhone 14 Pro Max 128GB Głęboka Purpura (Deep Purple) wynosi 5698 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Apple iPhone 14 Pro Max 128GB Głęboka Purpura (Deep Purple)?

Według serwisu Ceneo, Apple iPhone 14 Pro Max 128GB Głęboka Purpura (Deep Purple) posiada 1418 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Apple iPhone 14 Pro Max 128GB Złoty (Gold).

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.