Historia ceny i opinie o Apple iPhone 14 Pro 128GB Głęboka Purpura (Deep Purple)

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Apple iPhone 14 Pro 128GB Głęboka Purpura (Deep Purple) był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 4899.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 5088.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 5 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 1404.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Apple iPhone 14 Pro 128GB Głęboka Purpura (Deep Purple)

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Apple iPhone 14 Pro 128GB Głęboka Purpura (Deep Purple). Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Apple iPhone 14 Pro 128GB Głęboka Purpura (Deep Purple), oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 4899 (wykryta w dniu: 2023-10-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-23) wynosi 5088. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Apple iPhone 14 Pro 128GB Głęboka Purpura (Deep Purple)

Apple iPhone 14 Pro 128GB Głęboka Purpura to smartfon z 6,1-calowym wyświetlaczem Super Retina XDR, 48-megapikselowym aparatem, 6 GB pamięci RAM i baterią 3200mAh, wspierający sieć 5G. Urządzenie wyróżnia się innowacyjnym połączeniem sprzętu i oprogramowania, oferując nowy sposób interakcji z iPhonem, funkcje bezpieczeństwa ratujące życie oraz najwyższej klasy czip smartfonowy. Posiada warstwę Ceramic Shield, wodoodporność, wykonane jest z chirurgicznej stali nierdzewnej i dostępne w czterech wykończeniach Pro. Dynamic Island to nowa funkcja, która przypomina o ważnych rzeczach, bez przeszkadzania w bieżących czynnościach. Ekran blokady jest zawsze widoczny, a przy odkładaniu telefonu ekranem do dołu lub chowaniu do kieszeni, wyświetlacz ciemnieje, oszczędzając baterię. Wyświetlacz jest jaśniejszy nawet w pełnym słońcu, a bateria wytrzymuje cały dzień użytkowania, oferując do 29 godzin odtwarzania wideo. Szybsze ładowanie bezprzewodowe jest możliwe dzięki ładowarce MagSafe. Nowy aparat 48 MP z matrycą w technologii czteropikselowej zapewnia 4x większą rozdzielczość i swobodę tworzenia niesamowitych zdjęć.

Gdzie kupić Apple iPhone 14 Pro 128GB Głęboka Purpura (Deep Purple)

Według naszych danych Apple iPhone 14 Pro 128GB Głęboka Purpura (Deep Purple) można znaleźć w minimum 5 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Apple iPhone 14 Pro 128GB Głęboka Purpura (Deep Purple) za kwotę 5088 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 508.80 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Apple iPhone 14 Pro 128GB Głęboka Purpura (Deep Purple) Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Apple iPhone 14 Pro 128GB Głęboka Purpura (Deep Purple), to w serwisie Ceneo znajdziesz 1404 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Apple iPhone 14 Pro 128GB Głęboka Purpura (Deep Purple) w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Apple iPhone 14 Pro 256GB Srebrny (Silver).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Apple iPhone 14 Pro 128GB Głęboka Purpura (Deep Purple)?

Najtaniej Apple iPhone 14 Pro 128GB Głęboka Purpura (Deep Purple) można było kupić za 4899 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-10-01.

🏷️ Jaka jest cena Apple iPhone 14 Pro 128GB Głęboka Purpura (Deep Purple) aktualnie?

Aktualna cena Apple iPhone 14 Pro 128GB Głęboka Purpura (Deep Purple) wynosi 5088 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-23.

🗣️️ Jakie są opinie o Apple iPhone 14 Pro 128GB Głęboka Purpura (Deep Purple)?

Według serwisu Ceneo, Apple iPhone 14 Pro 128GB Głęboka Purpura (Deep Purple) posiada 1404 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Apple iPhone 14 Pro 128GB Złoty (Gold).

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.