Historia ceny i opinie o Apple iPhone 13 Pro Max 512GB Alpejska zieleń

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Apple iPhone 13 Pro Max 512GB Alpejska zieleń był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 0.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 0.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 1643.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 6.02.2024.

Cena Apple iPhone 13 Pro Max 512GB Alpejska zieleń

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Apple iPhone 13 Pro Max 512GB Alpejska zieleń. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Apple iPhone 13 Pro Max 512GB Alpejska zieleń, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 0 (wykryta w dniu: 2023-11-17). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-06) wynosi 0. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Apple iPhone 13 Pro Max 512GB Alpejska zieleń

Apple iPhone 13 Pro Max 512GB Alpejska zieleń to smartfon o pojemności 512 GB, z ekranem 6,7 cala i wyświetlaczem Super Retina XDR. Posiada aparat 12 Mpix, pamięć 6 GB RAM i obsługuje sieć 5G. Urządzenie charakteryzuje się wyświetlaczem OLED z technologią ProMotion, najszybszym na świecie czipem kiedykolwiek użyty w smartfonie i ogromnym skokiem wydajności baterii. iPhone 13 Pro Max oferuje radykalnie poszerzone możliwości systemu aparatów, responsywny wyświetlacz, bezkonkurencyjną trwałość dzięki warstwie Ceramic Shield i klasę szczelności iP68. Zapewnia innowacyjne narzędzia i oprogramowanie do filmowania i fotografii, rejestrując znacznie więcej szczegółów. Dzięki nowemu, przeprojektowanemu obiektywowi ultraszerokokątnemu umożliwia robienie zdjęć makro z minimalną odległością ostrzenia wynoszącą zaledwie 2 cm. Aparat szerokokątny o szerszej przysłonie i największej matrycy pozwala na robienie portretów w Trybie nocnym z wykorzystaniem skanera LiDAR.

Gdzie kupić Apple iPhone 13 Pro Max 512GB Alpejska zieleń

Według naszych danych Apple iPhone 13 Pro Max 512GB Alpejska zieleń może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Apple iPhone 13 Pro Max 512GB Alpejska zieleń za kwotę 0 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 0.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Apple iPhone 13 Pro Max 512GB Alpejska zieleń Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Apple iPhone 13 Pro Max 512GB Alpejska zieleń, to w serwisie Ceneo znajdziesz 1643 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Apple iPhone 13 Pro Max 512GB Alpejska zieleń w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Apple iPhone 13 Mini 512GB Różowy.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Apple iPhone 13 Pro Max 512GB Alpejska zieleń?

Najtaniej Apple iPhone 13 Pro Max 512GB Alpejska zieleń można było kupić za 0 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-17.

🏷️ Jaka jest cena Apple iPhone 13 Pro Max 512GB Alpejska zieleń aktualnie?

Aktualna cena Apple iPhone 13 Pro Max 512GB Alpejska zieleń wynosi 0 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-06.

🗣️️ Jakie są opinie o Apple iPhone 13 Pro Max 512GB Alpejska zieleń?

Według serwisu Ceneo, Apple iPhone 13 Pro Max 512GB Alpejska zieleń posiada 1643 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Apple iPhone 13 Pro Max 1TB Srebrny.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.