Historia ceny i opinie o Apple iPhone 13 Pro Max 1TB Alpejska zieleń

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Apple iPhone 13 Pro Max 1TB Alpejska zieleń był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 0.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 0.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 1643.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 7.02.2024.

Cena Apple iPhone 13 Pro Max 1TB Alpejska zieleń

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Apple iPhone 13 Pro Max 1TB Alpejska zieleń. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Apple iPhone 13 Pro Max 1TB Alpejska zieleń, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 0 (wykryta w dniu: 2023-12-29). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-06) wynosi 0. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Apple iPhone 13 Pro Max 1TB Alpejska zieleń

Apple iPhone 13 Pro Max 1TB Alpejska zieleń to smartfon z ekranem 6,7 cala i wyświetlaczem Super Retina XDR, aparat 12 Mpix i pamięcią 6 GB RAM, obsługujący sieć 5G. Posiada radykalnie poszerzone możliwości systemu aparatów, najszybszy na świecie czip, ogromny skok wydajności baterii oraz warstwę Ceramic Shield, twardszą niż szkło w jakimkolwiek smartfonie oraz klasę szczelności iP68. Nowy wyświetlacz OLED z technologią ProMotion jest responsywny, a innowacyjne oprogramowanie pozwala na robienie makro zdjęć z minimalną odległością ostrzenia wynoszącą 2 cm oraz portretów w Trybie nocnym z wykorzystaniem skanera LiDAR.

Gdzie kupić Apple iPhone 13 Pro Max 1TB Alpejska zieleń

Według naszych danych Apple iPhone 13 Pro Max 1TB Alpejska zieleń może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Apple iPhone 13 Pro Max 1TB Alpejska zieleń za kwotę 0 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 0.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Apple iPhone 13 Pro Max 1TB Alpejska zieleń Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Apple iPhone 13 Pro Max 1TB Alpejska zieleń, to w serwisie Ceneo znajdziesz 1643 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Apple iPhone 13 Pro Max 1TB Alpejska zieleń w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Apple iPhone SE 2020 128GB Czarny.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Apple iPhone 13 Pro Max 1TB Alpejska zieleń?

Najtaniej Apple iPhone 13 Pro Max 1TB Alpejska zieleń można było kupić za 0 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-29.

🏷️ Jaka jest cena Apple iPhone 13 Pro Max 1TB Alpejska zieleń aktualnie?

Aktualna cena Apple iPhone 13 Pro Max 1TB Alpejska zieleń wynosi 0 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-06.

🗣️️ Jakie są opinie o Apple iPhone 13 Pro Max 1TB Alpejska zieleń?

Według serwisu Ceneo, Apple iPhone 13 Pro Max 1TB Alpejska zieleń posiada 1643 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Apple iPhone 13 Pro 128GB Alpejska zieleń.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.