Historia ceny i opinie o Apple iPhone 12 Mini 64GB Czerwony (Red)

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Apple iPhone 12 Mini 64GB Czerwony (Red) był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 0.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 0.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 1170.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Apple iPhone 12 Mini 64GB Czerwony (Red)

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Apple iPhone 12 Mini 64GB Czerwony (Red). Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Apple iPhone 12 Mini 64GB Czerwony (Red), oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 0 (wykryta w dniu: 2024-01-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 0. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Apple iPhone 12 Mini 64GB Czerwony (Red)

Apple iPhone 12 Mini 64GB Czerwony (Red) to kompaktowy smartfon z 5,4 calowym wyświetlaczem OLED i aparatem 12 Mpix. Posiada 4 GB RAM oraz baterię 2227mAh, a także obsługuje sieć 5G, co pozwala na szybkie pobieranie filmów i strumieniowanie wideo w wyższej rozdzielczości. Urządzenie jest wyposażone w najszybszy czip A14 Bionic, który umożliwia przetwarzanie bilionów operacji na sekundę i kręcenie filmów w Dolby Vision. Ekran Super Retina XDR OLED zapewnia większy kontrast, niesamowitą wierność kolorów i wyższą rozdzielczość obrazu. iPhone 12 Mini ma również system dwóch aparatów z trybem nocnym, działającym zarówno w obiektywie szerokokątnym, jak i ultraszerokokątnym.

Gdzie kupić Apple iPhone 12 Mini 64GB Czerwony (Red)

Według naszych danych Apple iPhone 12 Mini 64GB Czerwony (Red) może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Apple iPhone 12 Mini 64GB Czerwony (Red) za kwotę 0 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 0.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Apple iPhone 12 Mini 64GB Czerwony (Red) Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Apple iPhone 12 Mini 64GB Czerwony (Red), to w serwisie Ceneo znajdziesz 1170 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Apple iPhone 12 Mini 64GB Czerwony (Red) w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Apple iPhone 12 Mini 64GB Fioletowy (Purple).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Apple iPhone 12 Mini 64GB Czerwony (Red)?

Najtaniej Apple iPhone 12 Mini 64GB Czerwony (Red) można było kupić za 0 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-11.

🏷️ Jaka jest cena Apple iPhone 12 Mini 64GB Czerwony (Red) aktualnie?

Aktualna cena Apple iPhone 12 Mini 64GB Czerwony (Red) wynosi 0 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Apple iPhone 12 Mini 64GB Czerwony (Red)?

Według serwisu Ceneo, Apple iPhone 12 Mini 64GB Czerwony (Red) posiada 1170 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Apple iPhone 12 Mini 64GB Czarny (Black).

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.