Historia ceny i opinie o Apple HomePod 2. Generacji Czarny (MQJ73DA)

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Apple HomePod 2. Generacji Czarny (MQJ73DA) był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1542.06.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1613.86.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 6 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 16.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 7.02.2024.

Cena Apple HomePod 2. Generacji Czarny (MQJ73DA)

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Apple HomePod 2. Generacji Czarny (MQJ73DA). Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Apple HomePod 2. Generacji Czarny (MQJ73DA), oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1542.06 (wykryta w dniu: 2023-08-21). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-07) wynosi 1613.86. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Apple HomePod 2. Generacji Czarny (MQJ73DA)

Według naszych danych Apple HomePod 2. Generacji Czarny (MQJ73DA) można znaleźć w minimum 6 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Apple HomePod 2. Generacji Czarny (MQJ73DA) za kwotę 1613.86 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 161.39 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Apple HomePod 2. Generacji Czarny (MQJ73DA) Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Apple HomePod 2. Generacji Czarny (MQJ73DA), to w serwisie Ceneo znajdziesz 16 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Apple HomePod 2. Generacji Czarny (MQJ73DA) w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Yamaha MusicCast 20 Czarny.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Apple HomePod 2. Generacji Czarny (MQJ73DA)?

Najtaniej Apple HomePod 2. Generacji Czarny (MQJ73DA) można było kupić za 1542.06 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-08-21.

🏷️ Jaka jest cena Apple HomePod 2. Generacji Czarny (MQJ73DA) aktualnie?

Aktualna cena Apple HomePod 2. Generacji Czarny (MQJ73DA) wynosi 1613.86 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-07.

🗣️️ Jakie są opinie o Apple HomePod 2. Generacji Czarny (MQJ73DA)?

Według serwisu Ceneo, Apple HomePod 2. Generacji Czarny (MQJ73DA) posiada 16 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny JBL FLIP 6 Czerwony.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.