Historia ceny i opinie o Apple Adapter USB-C - VGA/USB 3.1/USB-C (MJ1L2ZM/A)

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Apple Adapter USB-C - VGA/USB 3.1/USB-C (MJ1L2ZM/A) był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 151.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 269.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 32 sklepach.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 8.01.2024.

Cena Apple Adapter USB-C - VGA/USB 3.1/USB-C (MJ1L2ZM/A)

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Apple Adapter USB-C - VGA/USB 3.1/USB-C (MJ1L2ZM/A). Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Apple Adapter USB-C - VGA/USB 3.1/USB-C (MJ1L2ZM/A), oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 151.99 (wykryta w dniu: 2023-07-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-08) wynosi 269. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Apple Adapter USB-C - VGA/USB 3.1/USB-C (MJ1L2ZM/A)

Według naszych danych Apple Adapter USB-C - VGA/USB 3.1/USB-C (MJ1L2ZM/A) można znaleźć w minimum 32 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Apple Adapter USB-C - VGA/USB 3.1/USB-C (MJ1L2ZM/A) za kwotę 269 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 26.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Apple Adapter USB-C - VGA/USB 3.1/USB-C (MJ1L2ZM/A) Opinie

Sprawdź również historia ceny Apple iMac 24 (MQRP3ZEA).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Apple Adapter USB-C - VGA/USB 3.1/USB-C (MJ1L2ZM/A)?

Najtaniej Apple Adapter USB-C - VGA/USB 3.1/USB-C (MJ1L2ZM/A) można było kupić za 151.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-07-11.

🏷️ Jaka jest cena Apple Adapter USB-C - VGA/USB 3.1/USB-C (MJ1L2ZM/A) aktualnie?

Aktualna cena Apple Adapter USB-C - VGA/USB 3.1/USB-C (MJ1L2ZM/A) wynosi 269 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-08.

🗣️️ Jakie są opinie o Apple Adapter USB-C - VGA/USB 3.1/USB-C (MJ1L2ZM/A)?

Według serwisu Ceneo, Apple Adapter USB-C - VGA/USB 3.1/USB-C (MJ1L2ZM/A) posiada 0 opinii, a średnia ocen wynosi 4.0/5.

Zobacz także historia ceny Apple MagSafe 85W (MC556Z/B).

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.