Historia ceny i opinie o Aparat Sony Alpha A7 II body

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Aparat Sony Alpha A7 II body był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 3099.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 3449.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 15 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 63.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Aparat Sony Alpha A7 II body

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Aparat Sony Alpha A7 II body. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Aparat Sony Alpha A7 II body, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 3099 (wykryta w dniu: 2023-11-18). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 3449. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Aparat Sony Alpha A7 II body

Aparat Sony Alpha A7 II to cyfrowy bezlusterkowy body z 24,3 Mpix matrycą CMOS i wyświetlaczem 3". Oferuje rozdzielczość filmów 1920x1080, maksymalną rozdzielczość 6000x4000 oraz szybkość zdjęć w serii 5 kl./s. Posiada migawkę szczelinową i cyfrową 1/8000, a także opcję podpięcia lampy błyskowej. Złącza i porty obejmują HDMI, mini jack, USB 2.0, wężyk spustowy, Wi-Fi, NFC oraz dodatkowe wejścia na karty pamięci. Aparat wyróżnia się 5-kierunkowym systemem stabilizacji obrazu, który kompensuje drgania podczas fotografowania i filmowania z ręki, zwiększając efektywność kompensacji do 4,5 stopnia przysłony. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie szczegółowych ujęć z bliska i rejestrowanie scen nocnych. Aparat współpracuje z różnorodnymi obiektywami, a po zastosowaniu adaptera również z mocowaniem typu A. System rozpoznaje model obiektywu i dobiera optymalne parametry rejestracji obrazu. Wydajny system stabilizacji w połączeniu z zaawansowanymi funkcjami sprawia, że aparat Sony Alpha A7 II jest doskonałym wyborem dla profesjonalistów i entuzjastów fotografii.

Gdzie kupić Aparat Sony Alpha A7 II body

Według naszych danych Aparat Sony Alpha A7 II body można znaleźć w minimum 15 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Aparat Sony Alpha A7 II body za kwotę 3449 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 344.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Aparat Sony Alpha A7 II body Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Aparat Sony Alpha A7 II body, to w serwisie Ceneo znajdziesz 63 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Aparat Sony Alpha A7 II body w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Aparat Sony Alpha A7 II + 28-70mm.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Aparat Sony Alpha A7 II body?

Najtaniej Aparat Sony Alpha A7 II body można było kupić za 3099 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-18.

🏷️ Jaka jest cena Aparat Sony Alpha A7 II body aktualnie?

Aktualna cena Aparat Sony Alpha A7 II body wynosi 3449 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Aparat Sony Alpha A7 II body?

Według serwisu Ceneo, Aparat Sony Alpha A7 II body posiada 63 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Aparat Nikon D7500 + 18-300mm VR.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.