Historia ceny i opinie o Aparat Panasonic Lumix DC-FZ82 czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Aparat Panasonic Lumix DC-FZ82 czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1534.17 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1579 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 9 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 67opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 3/18/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Aparat Panasonic Lumix DC-FZ82 czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Aparat Panasonic Lumix DC-FZ82 czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Aparat Panasonic Lumix DC-FZ82 czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1534.17 zł (wykryta w dniu: 2023-01-21). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-03-18) wynosi 1579 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Aparat Panasonic Lumix DC-FZ82 czarny

Według naszych danych Aparat Panasonic Lumix DC-FZ82 czarny można znaleźć w minimum 9 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Aparat Panasonic Lumix DC-FZ82 czarny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Aparat Panasonic Lumix DC-FZ82 czarny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 67 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Aparat Panasonic Lumix DC-FZ82 czarny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Aparat Canon EOS R5 + RF 100mm F2.8L MACRO IS USM.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Aparat Panasonic Lumix DC-FZ82 czarny?

Najtaniej Aparat Panasonic Lumix DC-FZ82 czarny można było kupić za 1534.17 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-01-21.

🏷️ Jaka jest cena Aparat Panasonic Lumix DC-FZ82 czarny aktualnie?

Aktualna cena Aparat Panasonic Lumix DC-FZ82 czarny wynosi 1579 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-03-18.

🗣️️ Jakie są opinie o Aparat Panasonic Lumix DC-FZ82 czarny?

Według serwisu Ceneo, Aparat Panasonic Lumix DC-FZ82 czarny posiada 67 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.